İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Mart Ayı Kazançlarını Onayladı

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Sedo sedo bugun 06:46 sularında mart kazanclarını onayladı herkeze hayırlı ugurlu olsun :)
Sanırım paypal 5 gün bank hesaplar 10 gün içinde hesaplarımızda olur.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ahh sedo ah beni banladığı o gün neler kaybettiğinin farkında olamadı :p

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet onay gelmiş sedo ile aşkım 2 yıldır devam ediyor ne de olsa ilk sponsorum :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2000 yilindan beri sedo ile calisiyorum. Allah aramizi bozmasin daha :)
Kazanclar onaylanmis.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
kazançların onaylandığını nerde öğrebelirim.

payments diye bir bölüm var orda birşeyler yazıyor ama malum ingilizce yeteri kadar yok

Please note that the parking statistics start over at the beginning of each month. To view your past statistics, please change the time period to the previous month, "all months" , or "last 32 days".

Total sum of all paid amounts: € 0.00
Total earnings to date: € *******

Month Earnings Paid Credit
March 2007 €****** no -

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bende 6 aydır sorunsuz odeme alıyorum allah bozmaz inşallah :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sedoya kaydolduğun e posta adresine sedo bilgilerini yolluyor oradan bakabilirsin sarget

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar sedo yönlendirğiniz domain lerin hitini bir yerdenmi destekliyorsunuz yoksa hiti olan sitelermi sedo yönlneen site ne kadar hit gelir sagdan soldan merak ettim indexleri düşünc ehit gelem olasılıgı sıfır bence

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar sedo yönlendirğiniz domain lerin hitini bir yerdenmi destekliyorsunuz yoksa hiti olan sitelermi sedo yönlneen site ne kadar hit gelir sagdan soldan merak ettim indexleri düşünc ehit gelem olasılıgı sıfır bence

Ben desteklemiyorum. Destekledigin anda refleri gördü mü bir de Türk isen sansin yok denecek kadar az.
Allah a sükür 7 yildir böyle bir sorun yasamadim.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kendin hit gönderirsen atılırsın sedo'da adsense gibi düşüme daha çok tıklama oluyor.ama dediğin gibi tabi hit bir süre sonra bitiyor indexler gittiği için.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç hile yapmadığımız halde dün attı sedo ve açtırmaya uğraşıyoruz ama açmıcaklar galiba tamamı domainimizin google hitiydi günde 4k hit gönderiyordum attı kurtuldu bedavadan ban yedik

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
6:50 am'de onay maili gelmiş banada hayırlı olsun ( :

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
big aynısı banada oldu %100 dogal hit istatistikleri vs gonderdım bakalım ne sonuc cıkacak

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok mk++ walla anlamadım gitti istatistik vs göndermedim düzgün bi dille olayı anlattım bakalım ne olcak cevap gelirse olumlu olumsuz istatistikleri de göndercem google sayacı gönderivercem

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabın ya da herhangı bı domaınını banlandıgını nerden anlayabılırım ?
bıraz kel alaka bır soru oldu ama

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bana mail gelmedi hesabımada login olabiliyorum. sorun yok sanırım. martta geçmiştim limiti.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello,

An audit of your traffic showed that it was not converting to sales for our advertising partner\'s sponsors and per our agreement with them we could not accept it. A detailed examination of your traffic showed that it was not natural (type in or related to search engine placement or past development). Our parking program can only accept natural traffic. Self generated traffic, incentivized traffic or traffic from any paid sources such as link exchanges or promotional software is not accepted.

Because of this we have no choice but to close your account and withhold your parking revenue.

Daniel Klotz
--
Traffic Quality Management
Sedo GmbH • Im Mediapark 6 • 50670 Köln
tel +49221.34030.112 • fax +49221.34030.101

www.sedo.de[email protected]

diye mail gelir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5