İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo ödedi..!!

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar sedo ödememi yaptı.

Ya sizlerin. Umarım sizinde ödemesini yapmıştır.. Gine bizim webmasterler yanıldı sedo bitti felan diyenlere gine cevap verdi :)))

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptı yaptı :) dün bi başlıkta yazmıştım zati

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar açıkçası neden sedoya bu kadar bağlanıldığını anlamıyorum.

sedo denilen şirket google ın domain parking programına üye. ve bu programa üye olabilmek için gereken tek şey 750.000 sayfa gösterimi. açıkçası iyinetten 10 dürüst webmaster ile bir proje başlatılsa 750.000 gösterim sağlanır ve bu sistemi kendimize kurabiliriz. affiliate programı yazmak derseniz o konuda da yardımcı olabilirim. tek sorun şirket olmak gerekiyor (en azından formda ilgili boşluğu doldurmak zorunlu).

herkes şunu biliyor ki "sedo tıklamaya çok iyi veriyor". iyi veriyor da googleın ona verdiğinin %50sini veriyor o bile çok iyi bir rakam. kısacası biraz büyük düşünmek lazım. isterse o 10 webmaster yeni webmaster almaz kendi içinde döner bu çark ve %50 sedo kazancı da ülkemizde kalır.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam bişi demedik senin gösterimine :)
işte sen bile tek başına girebilirsin bu işe, sedoya muhtaç değiliz sonuçta ama çalışmak üretmek lazım.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) ama saglam ekip olmalı 5 kişilik bi şirket acılmalı bu işe ok verirsen sermaye benden kazanınca ödersiniz yavas yavas bes kişilik saglam dürüst webmaster lazım

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet önemli olan sağlam olması. "sedo popup izin vermiyordu ama bu bizim heheee" diye popup açıp veya proxy clicker ile unnatural trafik oluşturursa birisi tüm webmasterlar yanar. ben akşama doğru eve gelince konuşuruz msnden.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok ben varım bu işte gelecek vadeden bi program önce trde oturtup sonra yurtdısında oturmalı

mkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada paypala ödedi ama benim paypal hesabı underifidmidir ne zıkımdır ondan olduğundan bende bilmediğimden parayı reddettim :D nasıl olcak şimdi bilmiyorum

M

muziklist

Misafir
slm

benim 39euro paypala odenecekti silinmiş.Hesap değil komple uyelige bile giremiyorum mail de atmamışlar

diğer hesap 19euroda gelde sonra sakin ol :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mkiran' Alıntı:
banada paypala ödedi ama benim paypal hesabı underifidmidir ne zıkımdır ondan olduğundan bende bilmediğimden parayı reddettim :D nasıl olcak şimdi bilmiyorum
sedoya mail atman lazım tekrar göndermeleri için.
sanal kart kullanarak veya internet bankacılığın varsa paypalini 1 günde confirmed yapabilirsin.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyede böyle birşey yapma fikri güzel ancak basit olacağını sanmıyorum.. Ama neden olmasınki. Başarılar bu işe girecek arkadaşlara , her türlü desteği vermeye çalışırım..

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo ödemiyor diyen oldumu yaw kaliteli hit yollayana takır takır parası yollanıyor .

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cahveci' Alıntı:
ok ben varım bu işte gelecek vadeden bi program önce trde oturtup sonra yurtdısında oturmalı

beyler guzel bi proce bence ben de warım. msn den ulasabilirsiniz.zaten cahveci benim msnde kayıtlı...

T

tahtakale

Misafir
Sedo eskiden iyiydi.
o zamanlar link vererek kazanılıyordu.şimdi siteyi park etmek gerekiyor.kaliteli bir hiti kalkıpta sedoya park etmek çok büyük hata olur.

S

sss

Misafir
uyuz' Alıntı:
arkadaşlar açıkçası neden sedoya bu kadar bağlanıldığını anlamıyorum.

sedo denilen şirket google ın domain parking programına üye. ve bu programa üye olabilmek için gereken tek şey 750.000 sayfa gösterimi. açıkçası iyinetten 10 dürüst webmaster ile bir proje başlatılsa 750.000 gösterim sağlanır ve bu sistemi kendimize kurabiliriz. affiliate programı yazmak derseniz o konuda da yardımcı olabilirim. tek sorun şirket olmak gerekiyor (en azından formda ilgili boşluğu doldurmak zorunlu).

herkes şunu biliyor ki "sedo tıklamaya çok iyi veriyor". iyi veriyor da googleın ona verdiğinin %50sini veriyor o bile çok iyi bir rakam. kısacası biraz büyük düşünmek lazım. isterse o 10 webmaster yeni webmaster almaz kendi içinde döner bu çark ve %50 sedo kazancı da ülkemizde kalır.

tek sart 750bin gösterim deil emin olabilirsin. aylik 30milyon üzeri gösterimim var ama kabul edilmiyorum. Hersey size göre çocuk oyuncagi ne güzel :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5