İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'daki domain satışta nasıl değerlenir?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir tavsiye ile domain bulduk..(İngilizce kelimelerden oluşan bir domain) Bu domaini Sedo'da satmayı düşünüyorum..Google'da domain ismini uzantısız şekilde aradığımızda 266.000 sonuç çıkıyor.Bu durum domainin değerini arttırır mı ?
Domainde herhangi bir içerik yok.Dolayısıyla ziyaretçisi de yok..Yani çıplak haliyle satmayı düşünüyorum..

Bu konuda görüşleriniz + tavsiyeleriniz (içerik oluştur, ziyaretçin olsun, indexlenmesini bekle vs gibi ya da sizlerin aklına gelen diğer şeyler) nedir acaba ?

Not : Domain ismini sormayın, çünkü henüz register etmedim :) Sadece yukarıda yazdıklarımdan hangisi Sedo'da domain satışını etkiler diye öğrenmek istiyorum..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birsarki.com bakıldığında sıradan bi domain gibi gözüküyor. indexlettim trafik yakaladım(ortalama günlük 1.300tekil) sonra parkettim. hemen bi yabancı firma domaine el koydu.(yaklaşık 20gün) 1400$ yeni sahibiyle mutlu mesut yaşıyorlar. hayırlısı olsun :)

bence alacağın domaine içerik ekle, indexlet ve biraz arama motorlarından hit sağla. sonrada parked hem parktan kazanırsın hem daha çabuk alıcı bulursun...

U

uzaymerkezicom

Misafir
önemli olan sonuçtur, sonuçta ziyaretçidir. O yoksa pek bi değeri olmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5