İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedonun ayarlarını kim bozdu ?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar sedoya girdim ama sankim biri sedo'yu bozmuş... :(

aklım karıştı beceremedim sanırım... yeni tasarımı konusunda ne düşünüyorsunuz... stil güzel hoş görüntü ama biraz karışık...

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
my sedo menüsünde Domain Parking(old) diye bi link koymuşlar beceremeyenler için :D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efet efet keşfettim biraz evvel kurcalarken :)

yeni ekran görüntüsüde cancin olmuş gerçi rakamları büyük büyük görünce kalbüme incekti şimdi yandım yeriz banı diyodum 2 katına çıkmış meğer 32 günlük rakamı gösteriyormuş ordan...

teknik bişi yapmaya gerek yok sanırım... ben (old) kısmından takılmaya devam edeyim... :) bozulur mozulur sonra al başına bela :p

F

fatihhk

Misafir
valla baya detay koymuşlar kafam karıştı.
yanlız en iyi gelişme bana göre templatelerdeki değişiklikler olmuş.artık normal kullanıcılar bile alışmıştı sedonun parking sayfasına.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylik bazda rapor gösterseler fena olmaz. Son 32 haricinde. Ama daha cok fonksiyon koyarlar belki de.

Fena olmamis.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo kullanan herkese faydali olabilecegini ve yeni gördügüm bir özelligi paylasmak istedim.

Domain park ediyorsaniz domain optimizasyonda yenilikler var.
Artik park ettiginiz domainlere yeni layoutlar, renkler ve konuya göre resimler secebiliyorsunuz.

Eger classic style i secmiyorsaniz, lite, blue, ping, green gibi renk varyasonlari ile birlikte istediginiz resimleri de üstte görünmesini saglayabilirsiniz.
Böylece alisagelmis parking sayfalarindan kurtulmus olur ayrica daha da cok tik getirmesini saglayabilirsiniz.

Ben bu özelligi cok yerinde buluyorum.

Kolay gelsin ve bol kazanclar

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oralarla çok uğraşmamak lazım sedo banlar manlarda sonra :D

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
denedim, tıklama oranımda değişiklik olmadı ilginç.

Ben yeni gördüm yeni degistirdim. Görelim bakalim ne gibi etkisi olacak. Bana öyle geliyor ki tiklama oraninda artisa sebep olabilir.

görecegiz

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel olmuş bence. Artık klasik arayüzü herkes bilir olmuştu, şimdi fotoğrafta seçilebiliyor. Dışarıdan resim de yüklenebilse koyacaksın ali kırcayı sonra bak hasılata :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5