İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Servage.net Kullananlar...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Servage.net açılmıyor buradan host kullananların ne olduğu konusunda bir bilgileri varmı acaba ne hostlar nede adamların kendi sitesi açılmıyor...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de tam konu açacaktım, benim panele de giriş yapılamıyor.
not: servage düzeldiğinde buraya mesaj yazabilir misiniz, hiç umudum yok ama..

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saatler geçti hala sunucu bulunamıyor diyor korkuyorum valla şimdiye kadar kendi sitelreri hiç kesinti yaşamamıştı noldu bunlara birden...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google adwords'te reklamları halen devam ediyor, sanırım geçici sorun. ssf [at] servage.net adresine mail atıyorum, cevap gelirse bildiririm.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
servage sanırım geçen gün band alanını 1200 gb'a çıkarmıştı o yüzdenmidir dayanamadı heralde hala bi gelişme yok,umarım en kısa zamanda düzelir.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet açılmış

Carrier Fiber Problem

Our carrier is currently experiencing a fiber problem. A fiber has been cut. The fiber is redundant but for unknown reasons the second fiber did not take over. The carrier is working to resolve the issue.

This is very serious issue affecting many customers

sorun buymuş...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sırf bu kesinti yüzünden açık olan sitemi sedo'ya yönlendirmiştim. şimdi tekrar açayım bari..

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bugün yine sorun gözüküyor açılmıyor siteler :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5