İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ServeTR Güvencesiyle 3 ADET stok (Teklan)

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu Pentium 4 HT

İşletim Sistemi - Seçilebilir.
İşlemci Pentium 4 3.0 HT
Hard Disk 80 GB
Ram 1 GB
Trafik - Seçilebilir
Kontrol Paneli - Seçilebilir

Sunucu maliyeti : 75 YTL

Eklentiler (Aylık) :
1 GB Ram farkı : 10 $
Plesk : 15 $
cPanel : 36 $
80 GB Disk : 10 $
Aylık 100 GB Trafik : 75 YTL
Aylık 350 GB Trafik : 150 YTL

Stoklarda 3 adet sunucu bulunmaktadır.

100 GB Trafik ile satın al!

350 GB Trafik ile satın al!

NOT : Sunucularda aylık %10 trafik aşımına izin verilmektedir. Co-Location isteyenler firmamızla irtibata geçebilirler.

WEB : http://www.servetr.com
MSN : [email protected]

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı satışlar dilerim dostum.. Umarım umduğundan daha iyi satış yapabilirsin
Ta ki ben DC olana kadar :)

A

Alice

Misafir
Sayın Mask Prod... ''Ta ki ben DC olana kadar'' daha düne kadar dc açmam teklanda rahatım diyen insan gel satışı baltala yakışıyormu size yoksa zorunuzamı gitti insanların teklanı kullanması banada siz önermiştiniz 20 mb çıkıyorum bir dahaki ay ama x y z kullanıcılarda teklanı kullanıyor mesaj yazıyor satıs yapıyor sız neden gelıp cihan beyın konusunda Ta ki ben DC olana kadar vs.. şeklinde mesaj yazıyorsunuz anlamış değilim probleminiz nedir kuyruk acınızmı var yoksa?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Mask Prod... ''Ta ki ben DC olana kadar'' daha düne kadar dc açmam teklanda rahatım diyen insan gel satışı baltala yakışıyormu size yoksa zorunuzamı gitti insanların teklanı kullanması banada siz önermiştiniz 20 mb çıkıyorum bir dahaki ay ama x y z kullanıcılarda teklanı kullanıyor mesaj yazıyor satıs yapıyor sız neden gelıp cihan beyın konusunda Ta ki ben DC olana kadar vs.. şeklinde mesaj yazıyorsunuz anlamış değilim probleminiz nedir kuyruk acınızmı var yoksa?

Kim olduğunu bilmiyorum.
ve teklanda oldukça rahatım.
ve teklandaki herkes'in "eğer teklandan ayrılırsam kesin DC olurum" cümlesini bildigini ifade ederek. kuyruğum olmadığını ve içinizdeki acının sebebini sormak isterim.

kaldıki cihan kardeşim gibidir (her akşam deli gibi dalaşsak bile). kimsenin satışını baltalamak gibi bir niyetim yok.
aksine burdan teklana gönderdigim kişi sayısı bellidir.

bir Zamanlar alice niki ile "bayanım " diye erkekleri kandıran ns1turkey yeni adı ile neosis olan "uğur" adlı arkadaşın arkadaşı olabilirmisiniz ?
pardon tamer di dimi

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Gereksiz post a ihtiyaç yoktur. Bir sorun varsa zaten Cihan da yazabilir. Koluda klavyeside var ben gördüm :)
Mask ile de iyi bir dostlardır Sevgili Tamer Bey. Ortalığı germeye gerek yok. Ya da Tamer Hanım. :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı satışlar dilerim dostum.. Umarım umduğundan daha iyi satış yapabilirsin
Ta ki ben DC olana kadar :)

belki burdaki kalın harfler dikkatinizi çeker ?

gerçi cihan kendisi (eğer canı isterse) gerekli cevabı verir. ama Uğur ve Tamer tayfası ile muhattap olmamak için bu tür mesajlara cevap vermeyecegim.
herkes kimin ne olduğunu açık net biliyor.

ardımdan konuşan bir tek müşterim yoktur.
ardınızdan konuşulanları listelemek mümkün degildir.

Konu bölündüğü için cihandan ayrıyetten özür dilerim

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alice kimdir tanımıyorum ancak bu konuda problem olsa da forumda konuşmaya bence gerek yoktur. Hepimiz arkadaşız mucx.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5