İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sevgililer günü - yıl dönümü veya diğer özel zamanlarınız için özel bir hediye

arslan34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Sevgililer günü - yıl dönümü veya diğer özel zamanlarınız için özel bir hediye ile Sevgilinizi,Nişanlınızı,Eşinizi,Sevdiğinizi Özel bir Web Sitesiyle kutlamak ister misiniz ?

Tamamen size özel bir websitesi. Zaman teknolojik hediye zamanı, sevdiğinize hediyeniz sevgiliye özel web sitesi olsun.
Sevgiliye özel websitesinde tasarım tarafımızdan en şık şekilde hazırlanmış olup, içeriği ise tamamen kendiniz belirleyeceksiniz.

1-) İstediğiniz site ismini seçin - www.isimleriniz.com veya www.seniseviyorumx.com gibi

2-) İstediğiniz müziği - fotoğrafı ve içeriği gönderin - Aşkınıza özel web siteniz olsun.

Hediye web sitenizin hazırlanma süresi tahmini 7 iş günü olup siteniz tamamlandıktan sonra istediğiniz küçük düzeltmeler yapılabilir. Genel anlamlı düzeltmeler ise tekrar fiyatlandırılır.

Referanslarımızı
inceleyerek kararınızı netleştirebilir ve Siparişinizi verebilirsiniz.

Sipariş yardım1-

Sitenizin ismini belirledikten sonra www.whois.com dan bu alan adının başkası tarafından alınıp alınmadığını kontrol edip, boşta olan alan adlarından beğendiklerinizi 1. tercih ve 2.tercihe yazabilirsiniz.
Sadece com uzantılı alan adları değil, dilerseniz net veya biz uzantılı isimlerde tercih edebilirsiniz.

Örnek:
www.elifseniseviyorum.com - www.elifvetunc.net - www.biriciksevgilim.com - www.elifvealiyiz.biz

Sipariş yardım3-

Referanslarımızı incelerken dinlediğiniz müzik sizin sitenizdede olacaktır. Sitenizde müzik olmasını istemiyorsanız bunu alışverişinizin sonunda sipariş notunda bize bildirebilirsiniz. Farklı bir müzik olmasını istiyorsanız MP3 formatı ile bize göndereceğiniz herhangi bir müziği yükleyebiliriz.

REFERANSLAR

1)www.tariktugce.com
2) .............................
3) .............................
4) .............................
5) .............................
6) .............................

İletişim :

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi