İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Simulasyon Geliştiriciler Aranıyor

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İş Tanımı : Öğretim Tasarımcısı ve Yazılımcı
Aranan Nitelikler : Alanında Yetenekli, Gelişime açık, Ticareti ve Riski Seven
Çalışma Şekli : Yarı Zamanlı / Proje Bazlı / Tam Zamanlı
Eğitim Durumu : Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Fizik, Kimya , Matematik Bölüm veya öğretmenlikleri ya da dengi Lisans Derecesi
( 2.Sınıfı tamamlamış arkadaşlar STAJYER ya da DESTEK EKİBİ için başvurabilirler )
İş Deneyimi: Deneyimli / Deneyimsiz
İl / Bölge: İstanbul

Başvurularınızda Konu bölümünde hangi pozisyon için başvurduğunuzu belirtiniz ve detaylı CV / Özgeçmişinizi ekleyiniz.

Gereksinimler;
- Web bazlı eğitim teknolojileri alanında ya da benzer alanlarda bilgi sahibi ,

- Java Script, Action Script, Flash ya da simulasyon yazılım uygulamalarından en az bir ya da bir kaçına hakîm olmak.

- Yaratıcı , üretebilen ve yenilikleri takip edebilen,
- Kendini geliştiren,
- Tercihen örnekler sunabilecek,

- Sorumluluk sahibi,
- Toplantılara katılabilecek iletişime ve bilgiye sahip olan arkadaşlar arıyoruz.

İş Niteliği ;
Web tabanlı eğitim projelerimizin gerekli tasarım ve kodlamalarını üstlenebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

NOT : Sadece mail ile Konu başlığında Simulasyon Yazılımcısı İş Başvurusu yazan başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Telefon ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Uygun görülen adaylar için PERSONEL BİLGİ FORMU gönderilecektir, uygun bulunmayan adaylara cevap biteliği taşıyan geri dönüşler yapılmayacaktır.

İletişim : [email protected]

Didaktik Eğitim ve Bilişim Teknolojileri Araştırma Geliştirme Merkezi

Yıldız Teknik Üniversitesi KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi R Blok
Beşiktaş / İSTANBUL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5