İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sistem Destek Uzmanı - İş aranmaktadır

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Arkadaşlar,
Uzmanlık alanım olan Windows Sununucular hakkında teknik desteğe ihtiyaç duyan kişi/kurum/kuruluşlara destek sağlayabilirim. Şuanda Türkiye de ki ISP'lerin birisinde Network ve Sistem Mühendisi olarak çalışmaktayım. Bilgisayar başında geçen zamanımı değerlendirmek ve içinde bulunduğum borçlarımı kapatmak amaçlı maddi desteğe ihtiyacım olduğu için extra olarak iş almaktayım. Kendimden biraz bahsetmek gerekirse 4 yıl hosting firması işlettim ve daha sonrasın da firmayı devredip ISP sektörüne geçiş yaptım. ISP sektörün de 3 yıllık geçmişe sahibim. Aynı zaman da üniversitede bilgisayar teknolojileri ve programlama eğitimi almaktayım. Sektörün ihtiyaçlarına göre aşağıda belirttiğim işlemleri yapabilirim.
* Windows server 2003 kurulumu ve yönetimi
* Exchange server 2003 kurulum ve yönetimi
* Windows server 2003 üzerinde Plesk Hosting Kontrol Paneliyle ilgili problem çözme / taşıma / yedekleme v.s.
* Windows server 2003 üzerinde H-Sphere Hosting Kontrol Paneliyle ilgili teknik destek problem çözme / taşıma / yedekleme v.s.
* Centos üzerinde ProBind DNS sistemi kurulumu / yönetimi
* Centos üzerinde Plesk Hosting Kontrol Paneli ilgili teknik destek problem çözme / taşıma / yedekleme v.s.
* Centos üzerinde CACTI ve PRTG kurulumu / yönetimi
* Centos üzerinde H-Sphere Hosting Kontrol Paneliyle ilgili teknik destek problem çözme / taşıma / yedekleme v.s.
* Firmalara network kurulumu ve ihtiyaçların belirlenmesi için danışmanlık hizmeti
* Firmalara kamera sistemi kurulumu
Ödeme ve fiyat durumunu konuşarak karşılıklı güven çerçevesi altında anlaşabiliriz. Maddi olarak ihtiyacım olduğu için bir çok konuda zorluk çıkartmayacağımı belirtmek isterim.
İrtibatı Özel Mesaj ile sağlayabilirsiniz. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
Sevgilerimle...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi