İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site, çıkması gereken asıl kelimenin listelemesinde hiç yok ?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Tamamen mirc ile alakalı olan www.mirchane.com sitem, google'da mirc indir, türkçe mirc, mirc türkçe ve mirc ile alakalı birçok arama ilk sayfada yer alıyor.

fakat, mirc yazıp arattığımda, arama sonucunda hiç çıkmıyor. googlerankings.com'dan kontrol ettim, listenin hiçbir yerinde yok.

listenin hiçbir yerinde neden çıkmıyor, fikri olan var mı ?

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mirc jenerik bir isim. Bu arama için backlink almamış olabilirsin, yada rakiplerinin backlink'leri güçlü olabilir.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Yaklaşık 15 kadar siteden direk mirc kelimesi ile linkim var (en az) onlarca sitedende türkçe mirc, mirc indir vb. kelimelerle linkim var ve domainde, site içerisinde, keywordsde kısacası heryerde mirc geçmekte ama mirc aramasında listenin en sonunda bile değilim, hiç girmemişim.

bu biraz değişik bir durum gibi geldi bana?

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aramanın içinde olup olmadığını tam anlayamazsın, çünkü google 1000 sonuçtan fazlasını göstermiyor ziyaretçiler için. Bu da demek oluyorki 1000 sonuç dışında olabilirsin.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
aramanın içinde olup olmadığına hep googlerankings.com 'dan baktım bugüne kadar beni hiç yanıltmadı. yani onun yalancısıyım ;)

zaten, bu kadar backlink, pr4 ve optimasyona rağmen 1000'e girememeside ayrı bir değişik durum gibi geliyor bana.

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendede bir kelimede öyle oldu cok fazla rekabet olan kelimelerde maalesef cıkman biraz gecikecek.Biraz mirc olarak link al yakın zamanda cıkarsın.Ayrıca hem türkce hem ingilizce olarak kullanılan bir kelime birde bu yönden sorun senin icin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
her acılan site ben bu kelime kullandım domainde neden ilk sırada cıkmıyorum biraz saçma her site cıkacak diye bir şey yokkk bu sitenin pr ve link degişimi yaptıgı sitelere göre deger kazanıp cıkar..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
mirchane 1 yılını doldurdu şu anda.

mirc aramasında sayfa 2'den sonra giden türk sitelerinin bir çoğu en az mirchane'nin dengi olduğu siteler. eskislik, pr, backlink vs. gibi yönlerden.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
evet 8. sayfada çıktığını bende gözlerimle gördüm, şimdilik buda sevindirici. teşekkürler bu mutlu haber için :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5