İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site saldırganlarına şakşak cılık yaptığınız için (2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ploop

site saldırganlarına şakşak cılık yaptığınız için konulu başlığı kilitlemen adil değil... Arkadaş ne anlatmak istediğini anlatamamış bile... belki anlatmak istediği şey Türk internet içeriği açısından faydalı sonuç verebilirdi...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum kuralları v.1.0.0.1:
Bozuk Türkçe ile yazilmis mesajlar uyarilmadan silinecektir.
Düzgün Türkçe kullanin: Bu forumlari her kesimden Türk'ün ve Türkçe dili konusan insanlarin takip ettigini unutmayiniz. Bozuk Türkçe ile yazilmis mesajlarin forumda kirlilik yarattigi gibi, hiç bir üye tarafindan da bozuk Türkçe ile yazilmis mesajlari desifre edilmek zorunda degildir. IYINET forumlarinda mesaj yazabilmenin ilk kurali düzgün Türkçe kullanmaktir.

yaptırımım az bile. türk internet içeriğinin "düzgün türkçe" kullanımına ihtiyacı var.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sözü edilen yazıda bozuk Türkçe söz konusu değil, sadece anlatmak istediğini anlatamamış, yani ifade bozukluğu var...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamen bozuk türkçe kullanılmıştı mesajda, ayrıca kendisinin kendisini savunma mekanizması yok mu? eğer konu benim konuyu kapatmam ise bu konuda yanlış yere açılmış mesela.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Açtığı konu webmaster genel başlığı ile tam olarak uyuşuyor...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wwwxxxyyy oraya konuyu ben taşıdım. uzatmaya gerek olduğunu düşünmüyorum bu konuyu daha fazla. düzgün türkçe ile tekrar başlığı açabilir. ne olduğu belirsiz başlık açılmasına izin veremiyoruz kusura bakmayın.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Moderatorluğunu egonu tatmin etmek için kullanıyorsun ploop

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yahu sizi burada zorlamı tutuyorlar??? memnun değilseniz neden bir ton forum var orada şansınızı denemiyorsunuz her forumun kuralları vardır bu forumun kide demekki bu beyenirsen kalırsın beyenmezsen gidersin. neden zorluyorsunuz kendinizi anlamıyorum.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wwwxxxyyy' Alıntı:
Moderatorluğunu egonu tatmin etmek için kullanıyorsun ploop
bunun ego ile ne alakası var söyler misin? bu bağlantıyı nasıl kurdun merak ediyorum. sana konu kilitleme sebebimi de söylüyorum. eğer hala şikayetin varsa iyinet'e mesaj atabilirsin.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ploop egosunu tatmin edecek olsa foruma hizmet etmez sadece verilen bilgileri alır forum kullanıcıları için uğraş vermez , seni kınıyorum !!

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bahsi geçen başlığı okudum. İnceledim. Karar veriyorum : Kilitlenmesi gereken gereksiz bir başlıkmış.

Bir karar daha veriyorum : Bu başlık da kilitlenmeli çünkü bu da gereksizce açılmış :)

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu açılma şekli hatalı doğrudan gelmiş şöyledir böyledir demiş olay ne ?niye bunu yazdı?bunları yazmamış...
ploop arkadaşımız foruma hizmet etmek için burda böle bir karşılık vermek olmaz.burda kimsenin kimseye kastı yoktur...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
"şakşakçılık" ne kadar seviyesiz bir kelime?

konuyu açtığın yere bak:

iyinet.com forum webmaster kaynaklari > Webmaster Kaynak Eğitim Tanıtım Hizmet > Webmaster Genel Konular

Anlamıyorum siz kendi forumlarınızda bu tür başlıklara izin veriyor musunuz? Herkes webmaster değil mi? Kendi sitenizde yönetici olarak insanları uyarıp başlıklarını takır takır kilitlerken burda neden düzene uymak zor geliyor?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca önceden kilitlenmiş bir başlık tekrar açılırsa tekrar kilitlenmesi kadar doğal birşey yok. Gereksiz tartışamayalım artık bu forumda. İyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5