İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site yaptırılacak

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sınıfıma site yaptırmak istiyorum. 11-12 yaşlarındaki öğrencilere hoş görünecek, kullanışlı ve aşağıdaki bölümlere uygun bir site. En uygun ücreti veren arkadaş ile çalışmak isterim.

Tekliflerinizi bekliyorum.

Günlük (Her öğrencinin kendine ait özel bir yeri olup, oraya istediğini yazabilsin. Diğer arkadaşları yorum yapabilsin.)

Öğrenci durumu (Burası daha çok öğrencilerin notlarını girebileceğim, şifreli, öğrenci durumlarını yazabileceğim, velilerin sorular sorup yorumlar yapabileceği bir bölüm olacak)

Ziyaretçi defteri

Fotoğraf bölümü (adından da anlaşıldığı gibi fotoğrafların yayınlanabileceği bölüm(şifreli))

Belki bir kaç bölüm daha eklenebilir.

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php nuke + portal kur tam öğrencilere yönelik

eğer bilmiyorsan ekle msn konuşalm

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
400 ytl benim için fazla Arkadaşım. Teşekkürler.

@ Cyberay

Arkadaşım size ö.m atıyorum.

Teklifleri bekliyorum arkadaşlar.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben böyle bir siteye daha çok isterdim.Zira ben php bilmiyorum kodları hep kendim yazarak yapıyorum.Zor yoldan .Sindire sindire ÇİFT DİKİŞ :)

onurkuru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 YTL'ye istediğin gibi bir site yaparım + 1 yıllık teknik destek (Host + Domain içinde) Pm Atarak Ulasabilirsin bana

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 YTL ye böyle bir iş yaparmış :) göster bakalım referanslarını

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
phpnuke mi sakınnnn. her hafta hek yazısı görmek istemiyorsanız aman deyim.
joomlaya yönelin.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haddime düşmeden burada konuşacağım ama siirvehikaye adlı arkadaşımız yanlış bilmiyorsam bir öğretmen ve daha öncede öğrencileri için güzel projelerde bulunmuştu.bu işe sosyal sorumluluk olarakta bakabiliriz belki.

teşekkürler

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim arkadaşım. Bahsettiğiniz projemiz siteye virüs girdiğinden bir süreliğine rafa kalktı. Yakında yeniden başlatacağım.

Ayrıca sınıf için siteyi yazdırmak istiyordum ama vazgeçtim. Hazırdan ufak değişikliklerle de site oluşturulabilinir. Ücret fazla veremeyeceğim maalesef.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
teşekkür ederim arkadaşım. Bahsettiğiniz projemiz siteye virüs girdiğinden bir süreliğine rafa kalktı. Yakında yeniden başlatacağım.

Ayrıca sınıf için siteyi yazdırmak istiyordum ama vazgeçtim. Hazırdan ufak değişikliklerle de site oluşturulabilinir. Ücret fazla veremeyeceğim maalesef.

Öğrenci, öğretmen ilişkileri ile ilgili open source projeler var, tekrar linklerini bulup yazmaya çalışırım. Birkaç tanesini kurup test etmiştim.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim Tiva.

Yalnız ben pek anlamıyorum site işinden. O yüzden parayla yaptırmak istiyorum. Ücretsiz yaparım diyen oldu ama onlardan da ses çıkmadı daha sonra:)

onurkuru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sence o direk joomla mı varsa yetenekli joomlayı bu hala getirsin herşeyle gözü kapalı module ve tema yazabilecek yiğit varsa tabi. Sağ tuşa basıp kaynaktan joomla yazısını kaldıramıyacağımı sanıyorsun galiba ama ben emeğe saygı gösteririm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5