İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitelerinize Özel Çalışma Yapılır

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Merhaba arkadaşlar bir zamanlar kendi sitem için uyguladığım bir yöntemi şimdi burda siz değerli arkadaşlarımın sitesine yaparak hem sizin işinizin görülmesini istiyor hemde biraz maddi kazanç sağlamak istiyorum.

olayı kısaca özetliyeyim. bildiğiniz üzere Günlük gazetelerin veya aylık dergilerin kendine özel ekleri vardır sağlık cinsellik kadın burçlar astroloji giyim kuşam vs. gibi ve bu bölümler kesinlikle internet ortamında yayınlanmaz, Neden yayınlanmaz dersenizde kendi sitem için hergün yazı yazarken özellikle kontrol ediyordum fakat gazete sitelerinde veya başka sitelerde denk gelmiyordum. Anlatmak isteidğim şudurki klavyem inanılmaz derecede hızlıdır, ve bunu kullanarak hergün gazete mecmua vs yerlerde yayınlanan yazıları sizler için internet ortamına taşıyabilirim.

Bunun için herhangi bir fiyat düşünmedim eğer siteleriniz için böyle bir çalışma isterseniz lütfen teklifinizi gönderin.

Adsense ve google her zaman için özgün içerikten yana olmuştur ve bu yapacağım olay tamamiyle özgündür :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
X dergisinde A ismi tarafından yazılarak yayınlanan yazının sitemizde aynen yayınlamamız yasal bir sorun teşkil etmez mi? Sadece kaynak göstermek yeterli oluyor mu?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu şekilde içerik sağlayan yüzlerce belkide binlerce site var sorun olacağını sanmıyorum

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
X dergisinde A ismi tarafından yazılarak yayınlanan yazının sitemizde aynen yayınlamamız yasal bir sorun teşkil etmez mi? Sadece kaynak göstermek yeterli oluyor mu?

Yazıyı onun adıyla yayınladıktan sonra bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Ben kendi sitemde bir gazeteden yazı aldığım zaman mutlaka altına ogünki tarihini ve yazarın adını belirtiyorum. Hem bu sayede daha çok kitleye hitap etmiş oluyor ;)

Yeşilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gazi bir dergi var [hatta bi kaç dergi] içinde ürün tanıtımları mevcut dergi ismini vermiyorum ama bildiğin dergilerden bir tanesi neyse..

o dergideki tanıtımlardan yaklaşık 100 tanesi lazım.
buna fiyat biçip pm atarmısın [dergi sayısını 2 de yapabilirim fiyata göre]

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
gazi bir dergi var [hatta bi kaç dergi] içinde ürün tanıtımları mevcut dergi ismini vermiyorum ama bildiğin dergilerden bir tanesi neyse..

o dergideki tanıtımlardan yaklaşık 100 tanesi lazım.
buna fiyat biçip pm atarmısın [dergi sayısını 2 de yapabilirim fiyata göre]

bunda fiyat vermeden önce derginin adını ve fiyatını öğrenmem lazım. sonuçta o dergi bana öpücükle gelmiycek + sen ne zaman geldin : )

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54

sadece kaynak göstermek yeterli olmuyor maalesef...internet ortamındaki bir makale veya yazının basılı materyalle arasındaki telif hakları farklıdır. Ozaman Aktüel Dergisini her ay satın alır OCR ile bir güzel tarar word e kayıt eder ve üstünde hiç bir değişiklik yapmadan sitemde yayınlardım...
Ama tabi kim seni nerden yakalar oda ayrı konu :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@sarget
nacizane tavsiye, tak kulaklığı bilgilendirici radyo programlarını aç ordaki bilgileri yaz yeterince hızlıysan tamamdır işte. sorun falan olmaz :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
@sarget
nacizane tavsiye, tak kulaklığı bilgilendirici radyo programlarını aç ordaki bilgileri yaz yeterince hızlıysan tamamdır işte. sorun falan olmaz :)

:) valla hız konusunda kendime fazlasıyla güveniyorum. Msn listemdeki arkadaşlardan bir tanesi burda yazarsa sevinirim. Tabi listemde forumdan kimse varsa :p

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, halan bu konuyla ilgileniyormusunuz? ilgleniyorsanız msn adresinizi pm yle gönderin haber sitesi için iş teklifim var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5