İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitem Önceden Kaydedilmiş!

G

galatasaraylilar

Misafir
Meraba arkadaşlar. Ben bu siteye yeni takılmaya başladım. Ben burak :) herkese tanıtmak istedim kendimi. isimle hitap edilmesini çok sevdiğim için.

Ben yeni bir site açtım. Site daha önceden google adsenseye kaydedilmiş. reklam falan koyamıyorum. ne yapmalıyım. yeniden başvurdum onuda kabul etmediler :((

G

galatasaraylilar

Misafir
hayır. domaini aldıktan sonra bi baktım sitemin ismi google da çıkıyor. başıma sorun çıkarcağı belliydi. domaini almadan önce arkadaş google da çıkıo demişti ama takmamıştım. beni yiyo zannettim. bir çözüm bulmak lazım....

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce kullanılmış bir domainse olabilir. ama benimde pek bir bilgim yok konu hakkında sen başkalarını bekle en iyisi.

G

galatasaraylilar

Misafir
eski bilgileri iptal edip yeniden kayıt olmak lazım heralde. bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim....

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski site sahibi adsense hesabini kapattiricak ve daha sonra sen basvurucaksin
hic bir sonuc alamazsan bir blog sitesi alip basvur en son cozum olarak daha sonra kendi sitene kodları atarsın

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Baska site ile uye olup, kodlari su anki sitende yayinlayabilirsin.

G

galatasaraylilar

Misafir
evet söylediğin olabilir. ama bi sorun çıkarmazlarmı?? dolandırılık falan meseleleri...

M

Metalirik

Misafir
Hayır çıkarmazlar, başka bir site ile üye olduktan sonra kodlarını şartlara ve kurallara uydugu sürece istedigin kadar sitene ekleyebilirsin

G

galatasaraylilar

Misafir
ya kusur abakma ben çok oluom ama bi soru daha sorcam :) kanallar dan yapıoz demi bu olayı??

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adsense kodunu koyduğun sayfaların ayrı ayrı istatistiklerini gormek istiyorsan kanallar bolumunden kanal açıp takip edebilirsin..

ama bir siteye adsense kodu eklemek için illaki kanal yaratmak zorunda deilsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5