İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemap hata

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son güncelleme daha bitmedi! Kullanılan bellek miktarını yükseltebilir veya kurulum süresini uzatabilirsiniz. Daha fazla
Betiğin son bilinen bellek kullanımı 12.75MB oldu, sunucunuzun sağladığı bellek sınırı ise 60M.
Betiğin son çalıştırılması 66.06 saniye sürdü, sunucunuzun sağladığı süre sınırı ise 30 saniye.
Betik, 1514 numaralı yazı civarında (+/- 100) durdu.

Eklentilerden yazı yazmadan önce sitemapı etkisizleştiriyorum.Sitenin daha hızlı olması için sonrasında yazıları yazdıktan sonra etkinleştir diyorum.Sitemap bölümüne geliyorum ancak aldıgım hata budur.Nasıl halledicez arkadaşlar ?

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 k post var.
Verdiğin adresteki plugins indirdim denedim ama bir işe yaramadı aynı hatayı veriyor

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bende oldu sitemap.xml dosyası hostta cek içindekileri sil tekrar hosta yolla .
site haritasını güncellede de düzelir bende böyle düzeldi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5