İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sitemin yorum ekleme özelliğini geliştirtmek istiyorum -php-

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Video sitemde normalde yorum eklenince her video için yorumlar db'de saklanır ve bütün yorumlar anasayfada listelenir benim istediğim tam olarak youtube'daki yorum sistemi

ör: http://www.youtube.com/watch?v=nm_M6sS7M5A Gördüğünüz gibi anasayfada sadece ilk 10 yorum var ve bu 10 yorum sitenin kaynak kodunda görünüyor ( yani frame falan değil sadece ilk 10 yorum kaynakta görünüyor ) ve 2. sayfadaki yorumlara geçince sayfa yenilenmiyor...

Tam aradığım sistem bu sanırım istediğim pek zor birşey değil makul bir fiyata yapacak bir arkadaş arıyorum lütfen fiyatları ve ne zaman teslim edeceğinizi burdan yada pm yoluyla atın
Teşekkürler

Ayrıca şuanda kullandığım yorum sistemi kısaca şöyle.

PHP:
$comments_query = mysql_query ("SELECT * FROM comments LEFT JOIN users ON comments.user_id = users.user_id WHERE comments.file_id = '" . intval($_GET['id']) . "' ORDER BY comments.added");
while ($comment = mysql_fetch_array ($comments_query))
{
	$comment['comment'] = stripslashes ($comment['comment']);
	$comment['title'] = stripslashes ($comment['title']);
	$comment['added'] = date('F d, Y', $comment['added']);
	$comments .= $tpl->pull_template ('comment');
}

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ORDER BY comments.added");

bunu

ORDER BY comments.added limit 10");

olarak dene

öyle yapması kolay :) benim aradığımı yazdım zaten önemli olan 2 3 4 5 diye sayfalar olcak ve sayfa değiştirince video kesilmicek ( yani sayfa yenilenmiyecek )

bu arada hiç teklif gelmedi pek zor birşeyde değil istediğim

bekliyorum..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
istediğiniz şey, ajax. şu anda elimde bi iş var eğer onu hemen bitirebilirsem size pm ile bilgi yollarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5