İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteyi güncel tutmanın çaresi nedir?

ss-affiliate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
benim tüm sitelerim son EMD güncellemesinden sonra çok gerilere düştü, anlaşılan google hepsinide low quality olarak damgaladı. Ben seo konusunda çok uzman bi kişi olmadığımdan henüz ne yapacağımı bilemiyorum ve şimdilik sadece seo uzmanlarının yazılarını ve tavsiyelerini okuyorum. Tabi ençok sitenin sürekli güncellenmesi gerektiği yazılıyor. Ancak ben sitelerimi nasıl güncelleyebileceğimi bilemiyorum. Çünkü benim sitelerim ingilizce niche siteler, ve niche siteler tek bir konuya odaklandığından, makale yazabileceğim konu çok sınırlı. Örneğin site orkide bakımı ile ilgili ise orkidenin sulanması, çoğalması veya tohumu gibi en fazla 15-16 makale ekleyebiliyorum. Ve bu tür yazılarıda ilk 3-4 ay içinde ekledim. Şimdi ben sitemi güncellemem için nasıl yazı yazabilirim. Konu hakkında siz uzman arkadaşlar yol gösterebilirlerse çok memnun olacağım.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kisaca niche sitelerin gelecegi yok, eninde sonunda herhangibir Google guncellemesinden nasibini alacaklardir. Benim nacizane tavsiyem birden fazla farkli domaine odaklanmak yerine bu tur faydali oldugunu dusundugunuz makaleleri tek bir domain altinda paylasmaniz. Bu yaklasimin uzun vadede getirisi daha fazla olacaktir.

ss-affiliate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kisaca niche sitelerin gelecegi yok, eninde sonunda herhangibir Google guncellemesinden nasibini alacaklardir. Benim nacizane tavsiyem birden fazla farkli domaine odaklanmak yerine bu tur faydali oldugunu dusundugunuz makaleleri tek bir domain altinda paylasmaniz. Bu yaklasimin uzun vadede getirisi daha fazla olacaktir.

Haklısın dostum, bende aslında öyle düşünüyorum ama sitelerede kıyamıyorum, okadar emek masraf var. Aslında nisan sonundaki Penguen güncellemesinde belliydi, bunun olacağı. hatta birkaç uzman seocunun sitelerinede yazdım artık niche mantığı bitiyomu diye ama bi cevap alamadım. emd güncellemesiyle tamamen biiti galiba.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5