İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sizlere Teşekkür Ediyorum Sayenizde Başardım...

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Merhaba arkadaşlar.. bu foruma 04 Mart 2011 tarihinde üye oldugumda .. cokta sey bilmiyordum aslında... kodlama felan hic bi bilgim yok .. halende öyle gerci ama devamı gelecek bence.. üye oldum hatta ilk 10 mesaj doldurmak icin ugrasmıstım felan... sonra forumdaki konuları okudum.. adsenseden para kazanmalıydım... bi sekilde bunu başarmalıydım ingilizce site actım.. oysaki hic ingilizcem olmadan google'den cevirdim .. artisler kullandım özgün olsun diye.. tutmadı.. site actım.. adsenseye başvurdum hitim iyiydi ama.. googlenin marez'e izin vermediginin farkında degildim... farkına vardım.. bu forum sayesinde araştırdım okudum kimisinde soru sorarak kimisinde ö.m ile yardım istedim sordum... ve sonunda bugun mayıs ayı ödedememi.. aldım cok büyük bi mevla degil ama.. benim için bi başarı bu.. bu yüzden sizlere tesekkür etmek istedim.. Özel mesajla rahatsız ettigim kisilerin tek tek adını buraya yazamayacagım ama... özellikle tesekkür etmem gereken 2 kişi var...
1.si Eif Bana daima yardımcı oldu ... bıkmadan usanmadan her mesajıma sabırla cevap verdigi icin binlerce kez tesekkür ederim... forumda hakkı ödenmeyecek kişilerden.. bence ..
2.si BlogKaan ... Tema düzenlememde.. Bloggerde yaşadıgım sorunlarda msn ve özel mesaj üzerinden yardımlarını eksik etmedi.. Tesekkür ediyorum kaan'ada...

Forum dışında msn üzerinde sordugum sorularda kimse cevap vermek zorunda degildir elbet..
Ama iyinet msn grubunda sordugum sorularla.. dalga geçen beni küçümseyen 2 kişi vardı onlarada teşekkür ederim... dalga geçtiler.. evet o an eglendiler kendi aralarında "panpa" seklinde gülerek.. ama onlar dalga gectikce ben hırs ettim.. ve sonunda başardım..

Sözün kısası.. ismini hatırlamadıgım .. ve yardımı dokunan dokunmayan...! dalga geçen ve kücümseyen tüm arkadaşlara tesekkür ederim.. iyi forumlar..

iyiki varsın iyinet !

• Like
Reactions: Eif

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Biz Eif'e hep havadan sudan şeyler soruyoruz ...
Biz de soralım, bizim de parmaklarımız klavye tuşlarına basıyor; bizim de mouse'mizi sağa sola kaydıran el ayamız var ...

Eif hakikaten derya deniz ama bunalıyor kızcağız belki diye soramıyoruz; bilsek hiç sorar mıyız zaten?

BlogKaan evelinden beli adını duyduğum, yazılarına denk geldiğim bir şahsiyet. Başarılı bir kişi diye biliyorum.

Panpa lafını hep panda diye okudum uzun bir zaman; sonradan öğrendim panpanın pandadan ayrı olduğunu, anlamını da bilmiyorum hala; üşeniyorum ne demekse (kanka gibi bir uydurma mı acaba?)
Seni gaza getirenleri de unutmayıp, onlara teşekkür etmen iyi bir şey.

Çizdiğin yolda başarılar dilerim

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
İnşallah dahada başarılara ulaşırsın ne diyeyim :)
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için umarım öyle olur..

Kımıl zararlısı insan çok, boşvereceksin onları en iyisi bu :)
Bazen cidden canını sıkıyorlar boş veremiyorsun..

Biz Eif'e hep havadan sudan şeyler soruyoruz ...
Biz de soralım, bizim de parmaklarımız klavye tuşlarına basıyor; bizim de mouse'mizi sağa sola kaydıran el ayamız var ...

Eif hakikaten derya deniz ama bunalıyor kızcağız belki diye soramıyoruz; bilsek hiç sorar mıyız zaten?

BlogKaan evelinden beli adını duyduğum, yazılarına denk geldiğim bir şahsiyet. Başarılı bir kişi diye biliyorum.

Panpa lafını hep panda diye okudum uzun bir zaman; sonradan öğrendim panpanın pandadan ayrı olduğunu, anlamını da bilmiyorum hala; üşeniyorum ne demekse (kanka gibi bir uydurma mı acaba?)
Seni gaza getirenleri de unutmayıp, onlara teşekkür etmen iyi bir şey.

Çizdiğin yolda başarılar dilerim

Eif'e ne kadar teşekkür etsem az hic bi pm mi cevapsız bırakmadı..Allah ne muradı varsa onu versin inşallah
Ayrıca panpa heralde kanka demk oluyor..

Beni gaza getirenleri unutmam.. ama cidden insanın icine oturuyor düsünsene sordugun sorulara sacma sapan seyler söylüyorlar ki bu kisiyi her konunun altında mesajında görebiliyorsun..

Başarı dileklerin için tesekkür ederim... umarım bi ben degil tüm emek edenler bişeyler yapmak için çabalayan herkez başarılı olur..

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eif Eif Eif :) ) )

www.harikasozler.net_-_nazar_boncuu3.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5