İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Slow müzik önerisi olan?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Arkadaşlar bugün efkarlandım. Slow müzik dinleyesim var. Önerisi olan yerli-yabancı, şarkıcı ismi ve şarkı ismi yazabilirmi?

Örnek: Eagles-hotel california, sam brown- stop

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tam istediğim konu :) bana müzik arşivi lazım ful yeni olacak yerli yabancı rock slow hepsinden olursa iyi olur hele ki azcık kopmalık olsa fıstık gibi olur :) bilgidğiniz bir kaynak varsa pm olarak atarmısınız. 15 gb müzik var hiç biride iş yapmıyor :S

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
tam istediğim konu :) bana müzik arşivi lazım ful yeni olacak yerli yabancı rock slow hepsinden olursa iyi olur hele ki azcık kopmalık olsa fıstık gibi olur :) bilgidğiniz bir kaynak varsa pm olarak atarmısınız. 15 gb müzik var hiç biride iş yapmıyor :S

müzik arşivi konusunda buradan çok yararlanamayabilirsin kardeşim.

Diğer arkadaşlardan en azından isim bekliyoruz. Hitmanin verdiği müzik cidden çok güzeldi. Hala dinliyorum. Önerileri bekliyorum

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Ekrem Düzgünoğlu - Biliyorum
Dinle

Güzelmiş... + rep

Diğerlerini dinliyorum şu an..

Ekleme:
Yonca Lodi - Sana Birşey olmasın
Tıkla

Teşekkürler güzel şarkı... +rep

sagodan hangi şarkı mesela...

Arkadaşlar efkarlandım bugün... Şimdi 6. birayı açtım ona göre önerilerinizi bekliyorum...

Ekleme: Şu ana kadarki beni en çok etkileyen Hitman kardeşimin gönderdiği şarkıydı onuda söyliyim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Düş sokağı sakinleri - Ayrılık

Güzel şarkı teşekkür ederim... + rep

Şu ana kadar en iyisi hitman kardeşimin paylaştığı şarkıydı. Daha doğrusu beni en çok etkileyen oydu. Ama Şu ana kadar yazlılan tüm şarkılar gerçekten de güzeldi. Hepsi beni etkiledi. Herkese teşekkürler...

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arabesk dinlersen tavsiye edebileceğim şeyler var :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5