İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Snapnames backorder

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Merhaba arkadaşlar,

Snapnames'e üye oldum bu gün,ve kredi kartı bilgilerimi girdim.

Sormak istediğim 1 sorum var cevaplarsanız,dua'larım ve minnetlerim sizinle.

+ Bir domain 2 gün içerisinde düşecek ama 6 yaşında ve ben bunu backorder yaparak almak istiyorum ve 59 $ teklif yaptım diyelim,domain'e başka teklif gelmez ise ? Bende mi kalır ? ayrıca diyelim , benim name.com hesabım var , o domain bana kalırsa kaç günde ve nasıl hesabıma aktarabilirim ?

Bu soruların cevapları beni memnun eder ?

Bilenler bir kaynak bildirirlerse veya cevaplarlarsa çok memnun olurum.

Saygılar.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Başka teklif gelmesse tabiki size kalacak.
Aktarımla ilgili bir bilgim yoktur.

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Başka teklif gelmesse tabiki size kalacak.
Aktarımla ilgili bir bilgim yoktur.

Yinede teşekkürler.

Üye oldum 1 $ kesinti oldu,domain aktarım işi nasıl yapılır ? ve diyelim.

xxx.com 29 mart 2010'da reg tarihi sona erecek ve ben 28 mart'ta backorder yapsam kazansam 30 mart'ta domain hesabıma geçermi ?

Bilgisi olanlardan şimdiden teşekkür.

dmr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
snap alırsa ve başka teklif yoksa:

saat 22 gibi domainin kazanıldığı ve ödemede olduğu ile ilgili mail gelir. ödemeyi tamaladıktan sonra aynı gece domainin kayıt edildiği yerin bilgileri gelir. domain nerde kayıt edilirse edilsin orda snap özel hesap açar. kayıt edildiği yerde hesabınız varsa oraya aktarırsınız.

domainin transfer edilmesi snapla alakalı bir durum değil bildiğim kadarıyla. transfer şartları oluştuğu zaman transfer edebilirsiniz diye düşünüyorum. Yani 60 gün sonra.

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
kimse teklif vermezse ve snap alırsa;

saat 22 gibi domainin kazanıldığı ve ödemede olduğu ile ilgili mail gelir. ödemeyi tamaladıktan sonra aynı gece domainin kayıt edildiği yerin bilgileri gelir. domain nerde kayıt edilirse edilsin orda snap özel hesap açar. kayıt edildiği yerde hesabınız varsa oraya aktarırsınız.

domainin transfer edilmesi snapla alakalı bir durum değil bildiğim kadarıyla. transfer şartları oluştuğu zaman transfer edebilirsiniz diye düşünüyorum. Yani 60 gün sonra.

Teşekkürler,Allah razı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi