İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SocialsBox.com Para Kazanmanın Yeni Adı (botlu) [ödeme Kanıtlı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yolcu1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar kısaca Socialbox'tan bahsetmek istiyorum;
Socialbox youtube beğeni abone, facebook beğenisi satan bir site bunu üyeleri vasıtasıyla yapıyor ve karşılığında ücret ödüyor.
Fakat elle kasmak bot'a göre nispeten zor ve zahmetli ve site yönetimi de bot u legal kabul ediyor.Ancak son günlerde sitede facebook beğenileri de epey artmaya başladı bot da bu çerçevede güncellenecektir.Şimdi adım adım yapmanız gerekenleri açıklayacağım.
Site Adminin kırmızı çizgisi 1 ip aynı anda sadece 1 üyelik le aktif olmalı
1)socialbox a üye oluyororuz referansımla üye olursanız farklı botlar, taktikler ve hertürlü yardım sağlanacaktır

refsiz link

2)Yeni bir youtube hesabı açın ve 50 adet kanal ekleyin ve kanalların gizllik ayarlarını aşağıdaki resimlerde ki gibi yapın.
yeni kanal eklemek için link

3) Youtube gizlilik ayarlarını resimdeki gibi yapın.Dikkat!:önce kanal sayfasından bir kanalı seçin ardından tek tek gizlilik ayarını yapın
Gizlilik ayar sayfası

4)Socialbox.com a üye girişi yapın ardından sırasıyla;
Dashboard>>>>ExchangeBox>>>>>>Youtube Services>>>>Add account
account name'i aşağıdaki resimde açıkladım

5)Add account dedikten sonra Settings' e tıklıyorsunuz açılan sayfada ayarlar aşağıdaki gibi olmalı

Şu anda Socialbox para kazanmaya hazır Bot kısmı aşağıdaki gibi;

1) Bilgisayarımızda Firefox kurulu değilse kurun
2) Mozilla Firefox' u imacros ' u kurun
3) Botu indirin Sürüm 5.1
4) Dosyayı rardan çıkartın ve dosyaları C:\Users\asd\Downloads\Documents\iMacros klosörüne atın
5) C:\Users\asd\Downloads\Documents\iMacros\Datasources
klosöründeki .txt yi düzenleyin dosya adı olarak youtube mail adresini yazın ör:[email protected]
6) .txt belgesine kanal isimlerini alt alta yazın
örneğin;
yolcu1
yolcu2
7) youtube sayfasından üye girişi yapıp dil ayarlarını ingilizce (us) seçin.
8) Mozillayı açın arama çubuğunun yanındaki imacros simgesine tıklayın ardından soldaki pencereden start.js yi seçip "play" e basın bu kadar. Ayrıntılı yazdığım için uzun gözükebilir fakat kanalları açmak dahil max 1 saat her şey hazır olur. Günlük ortalama 2$-5$ bandında bir rakam kazanabilirsiniz fakat site şu an bakımda olduğundan bazı özelliklerde hata alabilirsiniz

ÖDEME KANITI

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ödemenin gönderildiği adres neden gizli?
bu ödeme kanıtlarının size ait olduğuna beni inandırın.
şimdilik kilitliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5