İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sohbete.com satılıktır

BQRA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgilenenler teklif verebilir.

Sohbete.com 8 yıllık bir geçmişi ile Türkiye'de irc sohbet sunucularının arasında herzaman farklılığını korumuş, binlerce insanın arkadaşlık ,sohbet ve eğlence merkezi halini almış köklü bir web sitesidir.

İLGİLENEMEDİĞİM İÇİN SATIŞA ÇIKARDIM.

yaklaşık 1.5 yıl önce php ile kendi yazdığım portalın şuanki üye sayısı 56000 civarında dır.hiç bir arama motorundan herhangi bir yerde karalistesi yoktur.

SİTE ÖZELLİKLERİ
Sitenin yönetim paneli tamamen kendim kullanacağım için kendime özel yaptım.Tüm siteyi panelden kullanabilirsiniz. 15 farklı alanda alt domainleri (akor, program) hepsi tek panelden kullanılmaktadır.

irc sunucusunun web tabanı ile web sitedeki üye tabanı aynı çalışmakta olup, irc'de nick almak isteyenlerin siteye üye olması gerekir.Siteye üye olan kişiler aynı zamanda irc.sohbete.com içinde nick kayıt etmiş olurlar.

anasayfada kanal listeleri ve kanalların özenle hazırlanmış seo sistemleri bulunmaktadır.

Sitenin hemen hemen heryeri seo sistemlidir.Google da akor olarak aratıldığında ilk sayfada program bölümüde birçok programda ilk sayfada çıkmaktadır.

Bölümleri;
Astroloji· Blog · Dizin · Email · Forumlar · Arama · Gitar akorları · Güzel sözler · Magazin · Sohbet · Program Arşivi · Şiirler · Resim arşivi · Youtube

Ayrıca yönetim panelinde ayrı yönetici tanımı gibi sayması uzun sürecek bir çok özellik bulunmaktadır.

Bunların haricinde önemli olan "www.Sohbete.com" ismi büyük projeler için kullanılabilir güzel bir isimdir.Büyük projelerimiz vardı isim ile ilgili ancak zaman bulamadık ve alacak kişi umarım bu ismin değerini bilir.

Sitemizin Şuan çeşitli reklam şirketlerinden belirli ve düzenli bir reklam geliri bulunmaktadır.Bu reklam gelirini arttırmak ve para kazanmak alacak kişinin projelerine bağlıdır. (Çok para kazandırabilir.)

Şuan alacağınız fiyatı belkide 1 ayda sohbete.com reklamlarından kazanabilirsiniz. Size kalmış..

Eğer değerinde ilgi görürse açık arttırma ile satışı yapılacak ve domain ve tüm dosyalar alan kişiye usulen aktarılacaktır.

Gittigidiyoru seçmemiz satın alacak kişinin taksitle alabilmesinin daha cazib olabileceğini ve daha güveli bir satış olacağını düşündüğüm içindir.

Umarız gerekli değeri görür ve satışı ismi hakeden birine yada firmaya satılır.

Gerekli değeri görmediği takdirde satıştan kaldırılacak ve yeni bir proje için çalışılacaktır.

Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5