İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SonTürk heker Röportaj

H

halilarici

Misafir
Öncelikle Merhaba, bize biraz kendinizden bahseder misiniz ? ve Bu işlere nasıl başladınız ?

-Merhaba.Kod Adım SonTürk.2006 Yılında Sanal Aleme Katıldım.Sanalı Sadece Arkadaşlarımla Konusmak Muhabbet Etmek Aracıyla Sanalda İşim Oluyordu.Yani Bu İşleri Pek bilmezdim.Bir Gün Yine Msnde Arkadaşlarım İle Konuşurken Birisi Beni Messengerdan Ekledi.Haliyle kabul ettim.Tanıştık.Adının Gamze Olduğunu Söyledi.İşte Bir Siteden Geliyorum.Orada Arkadaşlarımla Sesli Sohbet Chat Mirc Gibi Benzeri Konularla Eğleniyoruz Dedi.Sende Gelmek İstersen Bize Katılabilirsin Dedi.Bende Merakımdan Kabul Ettim ve Site Adresini Yazdı.Bende Pek Anlamıyordum Sohbet Mirc Gibi Şeylerden.Bana Dediki Msn Adresinizi ve Şifrenizi Gireceksiniz Oradan Sohbete Bağlanacaksınız Dedi.Bende Ne Bileyim Msn Şifremin Çalınacağını Girdim Haliyle.3 Dakika Sonra Msnim heklendi.Hemen Diğer Msnden Ekledım Kendı Msnımı.heked By vs vs vs .Yazıyordu Anlamıyordum Haliyle.Dedım Siz Niye Çaldınız Msn Adresimi Falan.Adam Dalga Geçmek Amaçlı Böyle Bilgisiz İnsanları kandırıyor Kişi Listesini Kendi Msn Adresine Ekliyormuş.Neyse Adama Yalvar Yakar msn adresimi geri aldım.Bu Arada İçimede Bir Heves Doğdu.Hemen Araştırdım Arama Motorlarından. heker Nedir , Nasıl Olunur vs vs.2 Haftaya Kalmaz Bir heker İle Tanıştım.Ona Beni Eğitmesini Söyledim Fakat O Bunu Kabul Etmedi İnsanlık Hali.Sizi Biri Eklese Beni Eğit Dese Eminimki Eğitmezler.Neyse Ben Yoluma Devam Ettim.hek Forum sitelerine Üye Oldum.Dökümanlardan Yararlandım.2 ay İçersinde Kendiimi Az Olsada Geliştirmiştim.Yine Bir Gün Forum Sitelerinde Gezerken Bir heker beni ekledi.Dediki Bana Sen Rizelimisin ? Evet Rizeliyim .Oda Dediki Bende Rizeliyim.Kısa Sürede Kaynaştık Kod Adı 3xRooT.Hala Daha Arkadaşımdır Beraber Takılmaktayız Sanal Alemde.3xRooT Kod Adlı heker Benden Bilgiliydi.Ondan Yardım İstedim Beni Eğitmesini İstedim Oda Beni Kırmadı Haliyle.Gece Gündüz Çalıştık.Yaklaşık 1 Sene Sürdü Bu Çalışma.Tabiki Arada Sırada Kendi İmkanlarımla Çalıştım.Eskiden Heves İdi Türk Sitelerini Bile hekliyordum.Durmadan Haliyle Yeni heker Olmaya Başlamıştım.Ama Şimdi Öyle Değil Şimdi Türk Kardeşlerime Yardım Ediyorum Sitelerinin Güvenliklerini Sağlıyorum.Onlara Destek Çıkıyorum.Kısaca Ben Bu İşi Misyon Olarak Yapıyorum.Belirli Bir Misyonumuz Var Ona Dayanarak Her Zaman Hedefim Başta Terör Örgütü PKK’yı Sanalda Savunan Türklere Dinimize Hakaret Edeni Sanaldan Protesto Ediyoruz.Bizim silahımız bu.Gündemde Oldugu Gibi Fransa’yla Kriz İçersindeyiz.Bu Tüm Türkiyeyi Etkilemekte.Haliyle Bizide.Bizde Silahımızı Kullanarak Başta Fransa Devlet Siteleri Olmak Üzere Tüm Kamu ve Şirket Sitelerine Hedef Almaktayız.Amacımız Protesto.Türklere, Dinimize Hakaret Edeni Sanalda Rahat Vermeyeceğiz.

Devamı kaynakda
Kaynak:SonTürk heker Röportaj

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yeni bir lamermi?
hekten kasıt msn uçurmak ve tr sitelere dadanmaksa pc nin power tuşuna uzun bassın arkadaş

wmbrkn

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
yeni bir lamermi?
hekten kasıt msn uçurmak ve tr sitelere dadanmaksa pc nin power tuşuna uzun bassın arkadaş

10 dakikada site heklemiş güya. bizde geçtik zamanında bu yollardan. boş iş olduğunu elbet birgün anlayacak. Arkadaş Türklere zarar vermiyormuş ve anladığım kadarıyla lamer değil hedeflediği siteyi hekleyebiliyor.

H

halilarici

Misafir
10 dakikada site heklemiş güya. bizde geçtik zamanında bu yollardan. boş iş olduğunu elbet birgün anlayacak. Arkadaş Türklere zarar vermiyormuş ve anladığım kadarıyla lamer değil hedeflediği siteyi hekleyebiliyor.

depresanın sözüne bakıyorsan...

bdp milletveklinin evet.Gözünün önünde...

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
depresanın sözüne bakıyorsan...

bdp milletveklinin evet.Gözünün önünde...

Sen artık uyarıları aştın site yöneticisine haraket etmekten sınırsız banlıyorum seni yaptığın reklamlarda cabası iyi günler halil.

Yani bir insan gelip gidip aynı şeyleri tekrar etmekten zevk mi alır anlamıyorum o ona sataşır o ona sataşır medeni kurallar içinde tartışmayı bilmiyorsun halil insanları çileden çıkartan bir yapın var bu yapını aşarsın umarım bir gün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5