İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

soru

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense ilk kayıt oldugumda bir ücretsiz alan adını yazmıştım site olarak!! şimdi ise onun yerine ücretli olan domainimi yazmak istiyorum... ama o ücretsiz alan adımı değiştirebileceğim bir yer bulamadım adsense panelinde!! sitemdeki google reklamının alt tarafında bulunan "Bu sitede reklam ver" yazısına tıklandıgında o ücretsiz olan alan adını gosteriyor adres olarak. nasıl değiştrebilirim bunu?

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni aldığın domaine kodları rahatlıkla ekleyebilirsin. Bir sorun çıkmaz. Panelde domain değiştirebileceğin bir bölüm yok değişikliği adsense mail atarak yapabiliyorsun.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense hesabına giriş yaptıktan sonra
Hesabım sekmesine tıkla
Site Üzerinde Reklamveren Kaydı nın yanındaki [düzenle] linkine tıkla
Site adı kısmına ne yazmak istiyorsan yazabilirsin.

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail atmıştım ama yogunluk sebebi ile cvp gelmedi... yani öle yazıyodu soruma cvp vermediler!! ama bu ii oldu!! şimdi düzelttim saol!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5