İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soruyorum.Org ne yapilabilir ?

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Pazar gunu actigim siteyi sali gunu kabul ettiler sagolsunlar. Bende sasirdim. Daha once dmoz kayitli bir site icin 60 gun bekledigim ve nihayetinde red cevabi aldigim icin sasirtici geldi.

Her neyse sorum sudur. Site zamana karsi bir yarisma sitesi oldugu icin gereksiz datalari her defasinda yuklemeyi onlemek icin tum postbackleri iframe icinde yapiyorum. Dogal olarak linkler disindaki tum icerik iframe icinde dolasiyor. Simdilik ana sayfa uzerine kucuk bir reklam koydum ancak bu sekilde optimuma ulasamam diye dusunuyorum. (Panelden frame secenegini aktif yaptim) Onerileriniz ne olur ? Iframe icinde acilan statik sayfalarin tepelerine de mi reklam kondurayim ? Bu caiz midir :) ?

Ha bu arada site http://www.soruyorum.org

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5