İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Staj Yeri Aramaktayım

D

DiziEvi

Misafir
Merhaba Sevgili abilerim...

yaz icin staj yeri arıyorum okuldan zorunlu olarak 1 ay yapmam gerekiyor

anadolu meslek lisesi 2. sınıftayım (1yıl ingilizce hazırlık okudum)...

1990 doğumlu 17 yaşındayım...İstanbul avrupa yakasında oturuyorum bakırköy'de

acaba forumdan birşey elde edebilirmiyim diye yazmak istedim

ilgilenen olursa cok sevinirim herkese teşekkürler

D

DiziEvi

Misafir
web tasarımı
grafik tasarımı
programlama olabilir... olur ise cok makbule geçer

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
staj şeklini (gereksinimini) ve ileriye dönük düşüncelerini özel mesajla bildirebilirmisin.

D

DiziEvi

Misafir
sayın loi size ozel mesaj atamıyorum pm kutunuz doldugundan sanırım

forumda vermek galiba yasak bir zahmet temizler iseniz gondereyim p.m.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Meslek Liseleri'nde Web Tasarımı diye bir bölüm var mı ya?
Kendi alanında staj yapmanı tavsiye ederim, hocaların denetlemeye geliyor haberin olsun ;)

D

DiziEvi

Misafir
Meslek Liseleri'nde Web Tasarımı diye bir bölüm var mı ya?
Kendi alanında staj yapmanı tavsiye ederim, hocaların denetlemeye geliyor haberin olsun ;)

web tasarımı diye bir bölüm yok lakin her meslek lisesinde okuyan programcı olamıyor ki

ben kendimce bi kac senedir web tasarımı ile ugrasıyorum

ayrıca meslek liselerinde yeni bir duzenleme var artık yeni gelen ogrenciler

3 bolumden birini sececekler donanım programlama yahut WEB TASARIMI yani artık var

üstelik staj yeri bulmak zor degil birşey ogrenmek istemeyen icin sonucta gidip bi eczanedede staj yaparsın oradaki pcdeki işleri gorerek lakin düzgün bir firmada bazı şeyleri gorup ogrenme olanagı var diye dusunuyorum

son olarak evet ogretmenler gelebiliyor denetlemeye amma

sanmıyorum web tasarım firmasında yada bu tarz bir yerde staj yapıyorsun diye kızsınlar ogrencisine :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sizin okulda staja ilgi ne yöndedir bilemiycem, ancak eskiden staj arkadaşım elektronikçi olmasına rağmen pnömatik atölyesinde görev yaptığı için stajı kabul edilmedi. Çok hassas bir konu dikkat etmelisin... Zira staj sonuna doğru yaptığın işleri rapor edeceğin bir staj dosyası hazırlayacaksın.

D

DiziEvi

Misafir
pnomatik ile elektronigin alakası yok ama buyuk ihtimal ondan kabul etmediler herhaldi

oysa benim okudugum bolumun web tasarımıyla ilgi ve alakası bi hayli fazla

ama uyarınız icin gercekten teşekkür ediyorum nefusa

P

PESİMİST

Misafir
staj yeri aramaktayım....

slm arkadaşlar ben başlıktada olduğu gibi staj yeri arıyorum.lise3.sınıftayım.cewaplanması gereken bir soru war galiba.web tasarımı diye bölüm warmı?sorusu.
ewet war biz yeni müfredata göre eğitim görüyoruz.bölüm:bilgisayar,alanım:web tasarımı we programlama...Ankara da görebilceğim staj yeri arıyorum we hiç bulamadım.bu yaz 1ay zorunlu staj yapılcak.okullar acılınca da 4gün staj,1gün okul olcak.aynen bu şekilde...

sizden bir ricam war biriniz bana dawetiye gönderirmisiniz? [email protected]

SeLaMeTLe...

YaSoMaC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evt Bende Bir dahaki sene için bir Muhasebe Bürosunda Yapacağım Onun içinde KOnu açabilirm :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi