İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

STAK Bilişim - Uyugn Fiyata Web Tasarım Paketlerimiz

stakhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web Tasarım

Ekonomik ve İşlevsel Web Tasarım Çözümleri

Özel Yazılımlarımızla, size başka firmalardan sağlanan amatör ve güvenlik riski olan yazılımları sunmayız. PARA VE ZAMAN KAYBINIZI ÖNLERİZ.

Firmamız Tarafından Hazırlanmış 3 adet web tasarım paketlerini sizlere sunarız.

1. Eko Paket: HTML5,CSS3 Teknolojileriyle her cihaza uygun Ürün/firma Tanıtım Web sitenizi sağlarız.
Fiyat: 149TL

EK: Ücretsiz Alan Adı ve Web Hosting, Ana Sayfa, Hakkımızda, Ürün tanıtım, Galer, İletişim Sayfaları ve 1 Aylık Reklam Çalışması.

2. Kurumsal Paket: Php Teknolojisiyle her cihaza uygun firmanıza özel web çözümleri sağlıyoruz.
Fiyat: 400TL

EK: Ücretsiz Alan adı ve Web Hosting, Sınırlı Ürün yönetimi, Menü yönetimi,Arama sistemi,Arama Motoruna uygun tasarım ve kodlama, arama motorlarına kayıt, Sayfa sistemi, Galeri sistemi, İletişim sistemi ve 1 aylık reklam çalışması.

3. E-ticaret Paketi: Firmamıza özel olarak Eticaret sistemi yaparız ve e-ticaret çözümleri sunarız.
Fiyat:1550TL

EK: Ücretsiz Alan Adı ve Web Hosting, Sınırsız Ürün Ekleme,Gelişmiş Ürün yönetimi, Sınırsız Kategori ekleme, Gelişmiş Kargo Yönetimi, Seo uygulaması, Banka havalesi/EFT, Kapıda Ödeme, Kredi Kartı ile Ödeme sistemi, SSL sertifakası, Statik ip,Paypal ile kredi kartı tahsilatı, Üyeliksiz hızlı alışveriş, Ücretsiz eğitim, Sınırsız afiş,Slide yönetimi, Canlı Müşteri Destek, 1 yıl boyunca güvenlik güncellemesi ve 1 aylık reklam çalışması.

Bunların Yanında sitelerinizi arama motorlarına ve firma arama motorlarına kayıt ediyoruz.
1 aylık ücretsiz reklam çalışması sağlıyoruz. Tüm paketlerimizde 1 yıllık tam destek veriyoruz.

www.stakbilisim.com - Skype: STAKDESTEK

mail : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi