İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

STO ne demektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

shareturk

Misafir
STO'lar hakkında, çeşitli makalelerden, çevrimiçi makalelerden 'uzman' görüşlerine ve dünyadaki etkinliklerin bir parçası olarak birçok panel tartışmaları arasında konuşulmaktadır. İronik olarak, bu olayların tümü başlangıçta ICO'lara yönelikti, ancak güne daha yakın renk değiştirdi ve hem ICO'larda hem de STO'larda “ikili odak” vardı.

Bu tür olayların esasları ve hakaretleri hakkında konuşmak için burada değilim; Toplumu bir araya getirme konusunda önemli bir rol oynadıklarını ve endüstrinin olgunlaşmasıyla ilişkilerinin (iyi bir şekilde) değişeceğini düşünüyorum. STO'lar hakkında konuşurken, masanın diğer tarafındaki insanlara üst düzey bir görüş sunmayı düşündüm - yatırımcılar!

Peki, STO'yu nihai yatırımcılara çekici kılan şey nedir? Piyasada, geçerli bir gelir akışına sahip çalışan herhangi bir işletmenin bir STO'ya yol açabileceği konusundaki ortak algı, kısmen doğru olsa da, bu kavram kısmen doğru olsa da, işletmelerin paralarını yatırmaları için yatırımcıya yeterince çekici davranması gerektiği gerçeğinin farkında olmalıyız. Bu roket bilimi değildir ve VC / PE fonlarını düşündüğünüzde veya hatta ICO'ları yürütürken hemen hemen aynıdır.

NOT: Değişken olarak hem VC (Girişim Sermayesi) hem de PE (Özel Sermaye) birbirinden farklı olarak kullanılsa da, buradaki ortak unsur hem şirketlere yatırım yapan hem de sermaye finansmanında yatırımlarını satarak çıktıkları şirket olmasıdır. En büyük fark, hedeflerinin şu an içinde bulunduğu aşamadır. VC firmaları çoğunlukla ilk gün ve hatta operasyon öncesi dahil olmak üzere genç şirketlerdeki hisselerini satın alır. PE şirketleri genellikle biraz daha olgun ve yerleşik olan ve işlem yapan firmaları satın alırlar - özel şirketler veya kamu firmaları olabilirler.

ICO'ların "altın çağında" biri neredeyse her ICO'da para harcayabilir ve iyi bir getiri bekleyebilir. Sorun, kâr elde edip etmeyecekleri değil, ne kadar kar elde edecekleri hakkındaydı. Yetkilendirilmiş Yatırımcılar (AI'ler), Sofistike Yatırımcılar (AI'lara benzer) ve QIB'ler (Nitelikli Kurumsal Alıcılar), yatırım planlama konusunda çok dikkatlidirler ve STO'lar göz önüne alındığında, parlak web sitesi ve renkli teknik incelemenin ötesine bakacaklardır. Çok yüksek seviyede, AI ve QIB'lerin bakacağı 5 parametreyi düşünebilirim

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bandwitch hostinge özel bir kavram mı?Yani hosting için bir panel,özellik v.s. gibi mi?

S

shareturk

Misafir
Bantwitch, Trafik demek, (türkcem de baya hata var kusura bakmayin :D )
Ama genelde her hosting tipe ben sinirsiz veriyorum

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sinirsız trafik diye bişey yok arkadaşım kimse sınırsız trafik garantisi veremez veren adam da yok o dosya yasak yok bu yasak deyip kullanmanı engeller ve sende sınırsız trafik diye bişey olmadığını anlarsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5