İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay --> E-gold

L

LNWServers

Misafir
Merhaba,

E-gold a ihtiyacım var , stormpay ile ödeme yapabilirim (HYIPlerden kazanılmadı) gerekirse komisyonda alabilir karsı taraf, ilgilenenler lütfen PM atsın.

EDIT : Pardon dikkatsizlikten yanlış bölüme yazdım, modlar taşıyabilirlermi acaba?

A

aykuterdogan

Misafir
bende istiyorum.

bende istiyorum. Bana da pm atabilirsiniz, msnde de görüşebiliriz. msn: [email protected] Satıyorum dienler ortada yok. pm atıyorum cvp yok..

G

gaia

Misafir
Bende de netbia sertifikalı stormpay var, ve stormpay karşılığında e-gold satın almak istiyorum...ilgilenen varsa görüşelim...

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netiba sertifikan varsa stormpay'den debit card alabilirsin. bu sayede istediğin atmden para çekebilirsin.
ellerinde şu an kart kalmamış, 17 şubatta gelecekmiş...

F

Flasci

Misafir
Şu an çok az kimsede (belkide hiç kimsede :)) E-Gold var,ve bu kişilerde strompayla değişmeye yanaşmıyor. Bundan bikaç hafta önce forumda bir arkadaşı 100 $ E-Gold'u 120 ytl'ye vermiştim onun üstünden birkaç gün sonra 10 $ E-Gold lazım oldu bir kişide buldum o da karşılığında 25 milyon istedi :p Sçyleyeceğim elinize E-Gold geçerse aman ha sıkı tutun hyipler gelmeden önce zerre kadar değeri olmayan E-Gold hyipler geldikten sonra adeta karaborsa oldu...

trafficsupplier

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flasci' Alıntı:
Şu an çok az kimsede (belkide hiç kimsede :)) E-Gold var,ve bu kişilerde strompayla değişmeye yanaşmıyor. Bundan bikaç hafta önce forumda bir ı 100 $ E-Gold'u 120 ytl'ye vermiştim onun üstünden birkaç gün sonra 10 $ E-Gold lazım oldu bir kişide buldum o da karşılığında 25 milyon istedi :p Sçyleyeceğim elinize E-Gold geçerse aman ha sıkı tutun hyipler gelmeden önce zerre kadar değeri olmayan E-Gold hyipler geldikten sonra adeta karaborsa oldu...

%12 ile Egold>>YTL islemi yapiyorum. Bilginize

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi