İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

strato.de serverları

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle tavsiye etmiyorum. oradan alıpda hosting işini bırakan 4 arkadaşım var.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
İlk sıradaki SW3 kodlu makineyi yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. 1 kez bile sorun (dc kaynaklı) yaşamadım. Tavsiye ederim.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kullandim gecen yil bi sorun cikmadi .yanliz ben marez icerikli kullandigim icn sadece uyari gelmisti kaldirn yoksa kapatacagiz diye bende kaldirdim onun disinda hic bir sorunla karsilasmadim gayetde iyiydi..saygilar

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marez içerikten kastın lisanssız script kurmak mı
marez divx mp3 program vs dagıtmak mı ?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
strato ile sorun yaşayanlar aldıkları aracı yüzünden sorun yaşadılar diye biliyorum

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aracı yüzünden oldu :) benimde vakti zamanında serverım ordaydı dc kaynaklı kesinti hiç olmadı diyebilirim.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
strato.de iyidir. ama netdirekt i secerdim ben genede. :)

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
strato, hosteurope ve netdirekt iyi hepsi de netdirektin pingleri daha düşük sanki hosteuropetan ve stratodan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi