İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şuna bi seo ayarı yapabilecek

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalvarıyorum birisi bunun mantığını anlatabilirmi sahibi nasıl bu kadar para kazanmış biz nasıl kazanıcaz?

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
atıyorum bir kare 1$ sa 5x5 kutuyu kaplayacak reklam için 25$ kazanırsın.

projenin yaratıcısı 1.000.000 kutu ve tanesi 1$ dan başlamış. sitenin ünü artınca, kutular azaldıkça değerleri artmış . hatta son bilmem kaç kutuluk alanı ebay da açık artırmada baya yüksek bi fiyata satmıştı. yani 1 milyon $ dan fazla para kazandı bu siteden.

şimdi buna benzer bi proje ile tekrar gelmiş diye duymuştum

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Internette yeni fikirler herzaman cok kazandirir.
Sadece internette değil, hayatta da bu böyledir. Tabii ki adalet olduğunda ve soyguncu/korsan/hırsız sayısı az olduğunda. Bu, yenilikleri teşvik edici adil bir sistemde mümkün. Söz konusu adil koşullar geçerli değilse hiçkimseyi bir şeyler üretmeye güdüleyemezsiniz. Türkiye'de bu sorun çok açık mesela.

- Bir makale yazıp yayımlasam mı?
- Amaan neyse, yayımlasam anında birileri gelip çalacak, kaynak filan da göstermeyecek zaten. En iyisi yazmayım da, yayımlamayım da.

Sonuç muhteşem! Hiçkimse düşünmüyor, hiçkimse yazmıyor, bir şey yayımla(ya)mıyor. Yazan değil çalan kazanıyor. Falan filan...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5