İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tacize Karşı Mor İğne

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bir konu altında bilgi çok önemli bir konuya değinmiş. Oradan aklıma geldi de yazayım dedim.

Bu yılbaşında "Karı Kız Avı" için kutlama alanlarında gidecek olan (Magandalara) abazalara bir uyarıda bulunmak istiyorum. Tacize kalkıştığınız tespit edilirse bu sefer sadece 57 TL verip kurtulamayacaksınız !
Her an biryerlerinize korkmadan, çekinmeden "Mor İğne" batırılabilir !

Tacize Karşı Mor İğne

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bizim magandalara işlemez o. Bizimkiler hem taciz yapar, hem mor iğneyi taciz ettiği kişilere batırırmakla tehdit ederler, batırırlar da.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bu bence çözüm değil. O hırsla bu terbiyesizliği yapmak isteyen yine yapar. Ayrıca o bayan o sapığı görecek de, çıkaracak da, batıracak. Herşey için çok geç olabilir. Yani bence çözüm değil, yapmak isteyen iğneyle tehdit edilemez diye düşünüyorum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Süper süper valla soktumu onu hanımefendi Öküze öküz bile bağırır... :D Yalnız kaba etlere değil de biraz daha acıtacak yerlere doğru lütfen Sayın Hanımefendiler... :D:D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Süper süper valla soktumu onu hanımefendi Öküze öküz bile bağırır... :D Yalnız kaba etlere değil de biraz daha acıtacak yerlere doğru lütfen Sayın Hanımefendiler... :D:D

:D visitistanbul güzel öneri vermişsinde bu iğneyi sadece bayanlar değil biz beyler de kullanabiliriz !

Rexrot bu kampanyanın gündeme getirilmesinin ve uygulamasanın amacı o kişilere iğneyi batırarak caydırmak değil. Tamamen duruma dikkat çekmek için uygulanan eylem...

Bu iğnelerden de epey bir dağıtıldığı ayrıca erkeklerin bile bu iğneden aldıkları söyleniyor. Yani abazalar dikkat !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5