İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tasarım ve Asp Script Birleştirecek Eleman Aranıyor

E

eTre

Misafir
işin aslı bi tasarım var ve bi tanede asp kodlama site asp bilmenize dahi gerek yok html biliyorsanız elinizde frontpage varsa asp kodlarnın renklerini ayırcak tek yapmanız gereken asp kodlarını kopyalayıp tasarımdaki yerlerine yerleştirmek dosyaların adlarıda .asp kalcak siz hiç bi değişiklik yapmıycaksınız mantıksal olarak hiç bi yerde dediğim gibi kopyala yapıştır sadece asp script 290 sayfa tüm dosyaları ama bunun içinde access dosyaları bağlantı dosyaları filan da var sizin taş çatlasın kodu kopyalayıp yapıştırcağınız sayfa 250 sayfa olur 1-2 sayfayı yaptıktan sonra zaten html tablolarının nerde bozulmayacağını çözüp hızlanıcaksınızdır bu konuda bana acil yardım edebilcek kişileri arıyorum ücret konusundada anlaşırız forumdan özel mesajla ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi