İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tasarımda bu kısmı nasıl değiştirebilirim ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar ana sayfada son postları gösteren iki bölüm vardı ,
2 kolon , bunlardan birini iptal etmek istiyorum ki ettimde ama yerine nasıl reklam koyabilcegimi bulamadım.
Yardımcı olabilcek biri var mı ?
buyrun attachmentta koymak istedigim yerin screenshot'ı.

sol kolonu iptal ettim artık orda postlar gözükmüyor ama reklamları nasıl orda çıkartabilirim ?(bknz:screenshot)

dip not :
Temada index.php de bi sol kolon var bi sağ kolon diye iki bölüm var.
Resimde gördüğünüz üzre ben sol kolona reklamları koymak istiyorum.Sanırım bu bahsettiğim bölüm benim istediğim alanla ilgili olan bölüm.

Aşağıdaki ise index.php'yi ataçladım rahat göz atabilmeniz için , acaba o leftcol dediği yerde herşeyi silip <div id="leftcol"> ile </div><!--END LEFTCOL--> arasına reklam kodlarını mı girmeliyim ? reklam degil fakat bi resim koymayı denedim olmadı.

index.php yi de attachmenttan indirebilirsiniz.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
index.php yide ataçladım ilk posta.Sanırım reklam eklemek istediğim bölüm o index.php de barınıyor leftcol-right col olarak.Ama bir türlü yapamadım...

ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler,+repler.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
En basitinden şöyle yapabilirsin.
Frontpage'de 2 sütun 1 satır tablo oluştur. Sol tarafa reklam kodunu ekle sağ tarafa içerik kodunu. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5