İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tatil teması kurulumunda problem

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dosyadan çıkan tatildeteması klasörünü hostundaki temaların olduğu yere yani /wp-content/themes dizininim içine atıcaksın
ikinci dosyadıya yani Important Plugins dosyasının içindekileride yine hostunda eklentilerin yani pluginslerin olduğu yere atıcaksın /wp-content/plugins/

daha sonra sitenin yönetim panelinden temayı aktif hale getir
ikinci adım olarakta Eklentiler bölümünden tema dosyasından çıkan eklentilerin adlarına bak ve hangileri ise onları aktif yap

bundan daha acığı olmaz bence hehehe

kolay gelsin;)

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen dedegidin şekilde yapıyorum dostum aldıgım hata budur

Index of /askimbey_cacala
Parent Directory
Apache/2.2.9 (Unix) mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8b mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.6 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.8.8 Server at www.askimates.com Port 8nerde yalnış yapıyoruz acaba ?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denedim ve tema gayet güzel çalışıyor. Belki dosyayı eksik indirmişsindir yada hatalı yüklenmiştir tekrar silip dene yapamazsan msnde ulaş bana profilimde yazıyor.
Kurarım sorun olmaz ;)

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema kurulumunu hallettim ancak içindeki fonsiyonları çözemedim msn geldiginde hyardımcı olursan sevinirim hocam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5