İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.tc uzantılı ingilizce domainin araması 330 mılyon yardım lütfen

vipaskim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar yenı buldugum bir domain var. domain ingilizce ve sadece .tc uzantılı bir domain.. domainin direk google genel aylık araması 338 milyon.. Aramalar bütün ülkelerden dil olarak ingilizceyi secerek baktım ama malesef sadece tc uzantısı boşta.. yani domainin ismi iloveyou.tc olsa ve i love you genel aramalarda yabancılar tarafından ayda 338 mılyon aranmıs olsa bu domaın iş yaparmı yoksa tc uzantılı oldugu için yararı olmaz mı? düşünsenize günde 10 milyon kişi sizin domaininiz adını arıyor fakat uzantı tc domain ingilizce.. Üstelik turizm üzerine :( Lütfen bu işleri bilen arkadaşlar yorum yapabilir mi?

vipaskim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kızmayın ama 3 gündür bu soruya cevap verecek bir arkadaş yokmu bu forumda anlam veremiyorum bir cümle ile cevap verecek birileri.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
.TC uzantısı Türkiye'ye ait bir uzantı değildir.

Domaine kuracağınız sistemin dil/yazılım genellemesiyle size dönüşü aramalarda yukarı olmanızı sağlayabilir.

Diğer dolu uzantılarda yapılan işlere göre bir değerlendirme yapıp, projelendirmelisin.

Günde "günde 10 milyon kişi" demişsin ancak seninki arama sonucu, https://adwords.google.com/o/KeywordTool buradan bakmalısın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5