İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teknikzoneye reklam vermek isteyenler

V

varyemez

Misafir
Forumumuza reklam istekleri için burayı kullanabilirsiniz...

Üst banner reklam

reklam9ec8hh.gif

Süre: 1 ay boyunca reklam ( fiyat: 30 ytl )
Süre: 20 gün boyunca reklam (fiyat: 22.5 ytl )
Süre: 10 gün boyunca reklam ( fiyat: 15 milyon )

Alt banner reklam

Süre: 1 ay boyunca reklam ( fiyat: 15 ytl )

İsteyenler özel mesajla buradan bana ulaşabilirler...

V

varyemez

Misafir
Hitinin olmadığını nereden çıkarıyorsun alexa da ilk 850 binin içine giren ve gün geçtikcede hiti yükselen bir site için yanlış bir yorum..Ayrıca pr3 dür...

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) benim senden büyük forum var aylık 60000 tekil vuruyor. bu rakamı 1850 üyeden nasıl aldın anlamadım :d benim 13300 üyem var.

V

varyemez

Misafir
benim forumu benden iyi mi bileceksin google pr 3 alexsa sıralamasını da belli amacın ne bilmiyorum madem forumna güveniyorsun bi topic de sen aç senin forumunu görelim lafla olmaz göster...

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) kardeşim yalnış anladın ben kimseyle boy ölçüşmek gibi bi niyetim yok. ayrıca alex'ada forumum 190 binde. reklam almak gibi bi amacım olsaydı söyler gösterirdim. ama öyle birşey yok cünkü yerler dolu. tşk ederim inş reklam alırsın. kusura bakma merak ettim hitin nasıl oldugunu sadece ok. kolay gele.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
mersinli hocam valla bulaşma bak kazaya kurban gidersin adamı kızdırmışsın zaten ofkesini senden alir :)

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) buna gülerim usta. cigicigi adminiyle kardeş gibiyim cyberwarrior hepsini tanırken bana bulaşacak adamı öperim be. :) 99 dan beridir bu işlerdeyim bakma forumla ugraştıgıma.

V

varyemez

Misafir
Mesaj yazmak için başka bi konu bulun beyler burada reklam yapacam.benimde sağlam dostlarım var ama bu önemli değil bi sorun olmadığı sürece...Size hiç bişey demiyorum nereden nereye çektin mersinli konuyu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5