İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telefona nasıl ve nerden oyun yükleyebilirim ?

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba.Telefona oyun yüklemek istiyorum. Telefon markası Turkcell T 10 . İçinde hiç oyun yok.Canım sıkılıyor.Telefondan oynamanın keyfi ayrı oluyor yanii :D Bana önerebileceğiniz site var mı? Fakat denemiş olmanız gerekilyor.Google ye sor diyen arkadaş ya dosya virüslüyse.Birde bir sürü trojenli site çıkıyor.Sonra bilgisayarın anası ağlıyor.Yardım edeceklere + rep vereceğğim.Şimdiden teşekkürler.

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Başka yok mu? Bilgisayardan girilenden... StyLes + rep verdim sana

E

Erturk

Misafir
Kullandığınız telefon aslında Huawei u8110. Öncelikle telefonunuza orjinal rom yüklemenizi öneririm. Bu sayede Android'in bütün imkanlarından sonuna kadar yararlanmış olabiliyorsunuz. Örneğin şu an menülerinizde görünmeyen Radyo bile aktif durumda oluyor. Turkcell kendi uygulama marketini oluşturmaya çalışıyor. Bu nedenle Android'in asıl Marketi deaktif durumda. Bu rom ile Market erişiminizde aktif oluyor. Markete erişince zaten telefonunuza uygun istediğiniz kadar uygulama ve oyun yükleyebilirsiniz. Eğer Markette güzel birşey bulamazsanız telefonunuzun işletim sistemi olan Android 2.2 için internette uygun oyunlar bulabilirsiniz.

Bu kadar bilgiyi nerden biliyorum? Çünkü kardeşime doğum günü hediyesi olarak almıştım. İlk iş rom yükledim ve şimdi çatır çatır kullanıyor ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5