İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telefonum çalındı.

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar okulda telefonum çalındı .
imei numarası faturası falan herşeyi elimde
yarın savcılığa vericem sizce başka yapmam gereken warmı?
yada sızın basınıza geldiyse sonucu yazabılırmısınız?

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Burası genel konular olduğu için yazdım herkezin basına gelebilir eğer yanlış yere açtıysam mod arkadaşlar duzeltir.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazın benimde otel de havuz başında çalınmıştı istanbula geldiğimiz desavcılığa verdik ama bir sonuç çıkmadı.Savcılığa gidip dilekçe veriyorsun imzalıyorlar telefon numaranı yazıyorsun biz sizi ararız diyorlar :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bulunma ihtimali sıfır. egerki telefonun degerli bir model ise hemen çalan kişi telefoncuya satıp telefoncuda eski kayıtlı imei olan telefonun imei sini ona gecirip satabilir.

egerki bunları yapmadı diyelim savcılık ancak telefonun kullanımını kapatır telefon bir cöpe döner. Buda senin 2 tarafta zarar ediyor olman

eger telefonu satmayıp kullanırsa o şekilde eger savcılık takip kararı verip kapatmassa telefonu bulunur. Oda tanıdık birileiri lazım emniyetten.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim nokia 7610 model olan telefonum geçen yaz çalınmıştı..
savcılığa gidip dilekçe veriyorsunuz,
olayı anlatıyorsunuz ve bekliyorsunuz.. benimki 6 ay sonra bulunmuştu almıştım..

kaç el değiştirmiş biliyormusunuz?

7 ..

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
savcılığa versen ne olacak ? belki telefonun değerinden daha fazla masrafın olacak

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komsumuzun ankarada calınan telefonu 52 el evet abartmıyorum 52 el degıstırdıkten sonra doguda bıryerde bulundu tam olarak hatırlamıyorum şehri ama 52 el degıstırmıs telefon 6 aydan daha kısa bı surede
umarım en kısa surede bulunur telefonun ve yıne umarım telefonun yasamsal fonksiyonlarında bir sorun olmaz

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşımın Telefonu 5 ay sonra 21 el değiştirdikten sonra kendisinden yaklaşık 700km uzakta bulundu..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arwen sana önerim,

Burada güzel telefonlar var..Şahsen ben telefonum çalındıktan 2 gün sonra telefon dergilerine bakmaya başlamıştım..

anlatmak istediğim o telefon bulunursa en fazla 6 ay sonra bulunur ve telefonu kullanan insanlardan isen 6 ay bekleme derim çünkü artık o gelen telefonun ahı gitmiş vahı kalmıştır,,

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İzmirde çok geliyolar vapurda böyle çalıntı mal saden.

Geliyolar böyle djital camera istemisin (elindede tutuyo böyle)
hayır diyosun leptop ayarlıyım bitane diyor:D hepsini mıknatıs gibide çekiyomuyum neyim hiç kimse bize gelmiyor diyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5