İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

***** Temanın zararları var mıdır ?

Ozgurozturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, ben iki yıl içerisinde iki kez ***** tema kullandım. Aslında *****'in ne demek olduğunun bile çok bilincinde değildim. Daha önce de forumda bir kaç konu açtım, sitem çok kastı, saldırılar oldu, truva atı ve trojen yedim, bir kez index atılarak heklendim, bir kez de wp-contents dizinimi boşaltıp yerine komik bir php dosyası bıraktılar. Shell yedim, host firması içinde sunucu değiştirdim, iki kez de hosting firması değiştirdim ama çözüme ulaşamamıştım. Sonunda hostumu sıfırdan açtırarak veritabanı, config.php ve uploads klasörünü korumak kaydıyla sıfır kurulum yaptım ve şu an sitem de illegal ya da tehlikeli olabilecek hiç bir dosya bulunmuyor. Şimdi ben aynı temayı yine kullanmak istiyorum. Ama merakım şu, bütün bu sorunları waret tema kullandığım için mi yaşadım acaba? Tema dosyalarında virüs ya da trojen yok taradım ama emin olamıyorum. Düşüncelerinizi ya da daha önce ***** tema yüzünden sorunlar yaşadıysanız lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
*****in heklenmede rolü azımsanamaz zaten, en ufak bir kod parçasından bile uçuyor siteniz, bence ***** tema kullanmayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5