İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Text Search Sponsor Yardım!!!

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bana text search sponsorları lazım türkiyeye kesin ödeme yapan paypal ve e-gold'da olabilir okuduğum kadarıyla forumda updated ve webger var daha fazla bildiğiniz sponsorlar varsa paylaşırsanız sevinirim referal sorun değil güvenilir şirketler arıyorum çek gönderen..

saygılar...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google var. adsense uye olabilirsen ;) arama motorunu sitene yerlestirip arama basina ucret alabilirsin.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
text link...

google'da link şeklinde reklam verebilirmiyim örnek vermem gerekirse mesala ben divx yazdım sayfama gelen divx'in üstüne tıklayıp arama yapacak.
adsense'de bu mümkünmü_?

saygılar...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dedigin olay updated.com da parae nin web sitesinde wardi. aslinda bu yapilabilir.yani parae nin yaptigi linkin kodunu google icin uyarlayabilirsin. parae sana bu konusa yardimci olabilir ne de olsa onun sitesi.
ama bu olaya google ne der bilememo o konuda bişi diemem.bilen buraya yazarsa iyi olur olmazsa google a mail atariz.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ShadowSong yazdı zaten ikinci madde
2-) Google AdSense kodu üzerine hiçbir değişiklik yapılmaması
üye olupta google'un kara listesine girmek istemem doğrusu.

updated , webger , Adhearus , başka yokmu en azından 7-8 tane adam gibi lazım bana_?

saygılar...

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adhearus var bildiğim ama onu biliyorsun galiba.
Başkada türkiyeye çek gönderildiğini bildiğim yok.
İyi günler ...

P

Parae

Misafir
Bir scriptte hata verdi , yoksa mod-chip gibi webmasterlar için benden para kazanabilcekleri bir webmaster bölümü açıcaktım ,

ödemeleri E-gold ve MB ile yapıcaktım ama script hata veriyor , ugrascakta vaktim yok su aralar yattı o iş ..

Konuya geleyim ..

Adsense ve Adherusta Senin verdigin DİVX örnegi gibi bir link yapamazsın ...

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
searchfeed.com var. Ben 2 yil once biraz para aldim. Sonra az para veriyor diye hesabimi kapattim. O zaman Turkiye yi kabul ediyorlardi. Simdi ediyorlarmi bilmiyorum. Adsense gibi tiklmaya para veriyor.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Searchfeed de iyi kazanabilirsiniz fakat TR ve asya ziyaretçilere 1 lira dahi vermiyor.USA ve EU trafik lazım.İyide promosyon tabiiki.Bide burası var.Yeni ve haftalık ödemesi var.Asya ve TR ne yazıkki bundada kapalı :( Ama ödeme aldım. http://www.gozinta.com/index.php?AID=1068

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca gozinta no-minimum 0.01 dahi ödedi bana haftalık.Denemiştim ilkinde...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arama motoru dimi.sitene bunun arama sini koyuyuon biri aradimi para kazanion.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Gozinta öyle bi sistem.Ben e-golda ve paypala ödediği için size önerdim hemde tr clickleri (yeni farkettim) kabul ettiği için...

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne konuda yardım istiyorsun.Üye olduktan sonra kullanıcı paneli iel ilgili sorularını cevaplarım.Ben hep burdayım.İstersen msn ile ulaşabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi