İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklama 10 kat arttı gelir aynı

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsense hesabımın kodları 1 sıtede idi. 2. bir site actım ve 1 kanal ayırarak kodları o sitemede ekledim. Site yeni olmasına rağmen güzel ilerledi. Tıklanma oranın 10 kat arttı. Tabı on kat artması sonradan ekledğim site üzerinden geliyor. Fakat gelirim yine eski düzeyinde. Biliyorum diyeceksiniz ki yeni sitenin içeriğine göre ucuz reklam çıkıyordur fln ama sinir oldum bi kere

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 hafta da yeni açılan sitem hergün 2 kat trafiğe ulaştı. Bu esnada doğal olarak adsense tık sayısıda oranlı olarak arttı

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bendede bu aralar bir acayiplik var hitler aynı ama tıklamalar düştü bilmiyorum sebebi nedir acaba guncelleme ile alakalı bir durummu

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
2 hafta da yeni açılan sitem hergün 2 kat trafiğe ulaştı. Bu esnada doğal olarak adsense tık sayısıda oranlı olarak arttı

reklamları kaldır 1-2 hafta sonra koyarsın.Ben şahsen ilk başlarda site gelişirken yani ,kimsenin koymamasını söylerim çünkü google öyle olmayınca sizi ucuz reklamları erittiği bir yer olaak görüyor çünkü adsense için açıldığını sanıyor sitenin

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mantıklı haklı olabilirsin deneyeceğim.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dostum Bu Olay Şu Günlerde ve türkçe sitende olduysa çok normal.
Çünkü Adsense Paraları Ödenince Türk'ler Adwords Alıyor ve 0.01 Reklamlar Gösterime Giriyor. Benim Kanım Bu Yönde.
Tabiki Çeşitli Etkenlerde Var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5