İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklamayla-geçiş oranı hakkında

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense kullanan arkadaşlar tıklamaya geçiş oranınız nedir, kaç olursa google kıllanır, mesela benim tıklama oranım 1.2 ile 2.8 arasındaydı ama reklam türünü değiştirince birden %5'lere çıktı tıklama oranı yüseldi nerdeyse 2 katına çıktı, sizce bi kelek olur mu?

Sitem: www.iyimi.com

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Buyuk ihtimal kontrol ederler ve tiklamalar gercek ise (proxy, ivir zivir degilse) hicbir sey olmaz. Guzel guzel kazanirsin :)

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok hiçbi illegal olay, hepsi google'dan geliyo zaten tam bir devirdaim google'dan gelip google reklamına tıklayıp gidiyolar bizde 3-5 kuruş ekmek yiyoz.. :)

G

guajira

Misafir
iyimi' Alıntı:
Adsense kullanan arkadaşlar tıklamaya geçiş oranınız nedir, kaç olursa google kıllanır, mesela benim tıklama oranım 1.2 ile 2.8 arasındaydı ama reklam türünü değiştirince birden %5'lere çıktı tıklama oranı yüseldi nerdeyse 2 katına çıktı, sizce bi kelek olur mu?

Sitem: www.iyimi.com

%5 ile bende hiç bir sorun çıkmadı.

F

futbol-tr

Misafir
tıklanma oranlarını nasıl yükseltiyorsunuz arkadaşlar? benimki %1.2 %1.5 arası. bi de arkadaşım reklam türü olarak neyi kastettin? bende hep hotel reklamları çıkıyor anlamadım gitti ? bilen arkadaşlar yardım etsin lütfen sitemin adresi www.futbol-tr.com msn : [email protected]

S

seckal

Misafir
Abicim tıklama oranından ziyade kaç verdiği daha önemli. Al işte 100.000 gösterim var 200 tık. Yine de 10.000 gösterim yapıp 250 tıkı geçemiom. Nerde kaldı yüzde, müzde. Olmuyosa olmuyo.

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende tiklama orani en yuksek %22 var buda dogal olarak siteye az giren oldugu icin bence bi sorun olmaz

S

Skeleton

Misafir
futbol-tr' Alıntı:
tıklanma oranlarını nasıl yükseltiyorsunuz arkadaşlar? benimki %1.2 %1.5 arası. bi de arkadaşım reklam türü olarak neyi kastettin? bende hep hotel reklamları çıkıyor anlamadım gitti ? bilen arkadaşlar yardım etsin lütfen sitemin adresi www.futbol-tr.com msn : [email protected]

farklı yerlerde farklı boyutlarda reklamlar kullnmayı dene, kast edilen o.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5