İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tırnaklarımı çektirdim anca kendime geldim :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Dün tırnaklarımı çektirdim 1 yıldır ağrısını sıkıntısını acısını çekiyordum. Doğru düzgün ayakabı giyip yürüyemiyor insan. Balon gibi olmuştu en son parmaklar. şimdi sarılılar açılınca :) nası bi durumla karşılaşcam merak ediyorum. Acısı azaldı biraz. Allah tırnakları batanların yardımcısı olsun. Et tırnaktan ayrılırmı diye ata sölü bile var ama işte doktor ayırıyor.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Öncelikle geçmiş olsun. Acıdı mı acaba çektirirken? Benim de başıma gelebilir diye bilgi amaçlı soruyorum

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bir tanıdığımın da tırnakları ileriye değil de yana doğru, ete doğru uzuyordu.
En sonunda ne yaptı bilmiyorum ama sorun geçmiş dediler.

Geçmiş olsun, ne kadar sürede tam olarak iyileşebilirsin?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Valla pek acı çekmiorsun iğne ile uyyuşturuyor iki parmağıda sonra pense gibi bir aletle asılıyor diş çeker gibi :) alıyor. Dişi çekilenden dana az hissediyorsun bir şeyler olduğunu sonra sarıp eve gönderiyor. 3 saat sonra zonklamaya başlıyor işte bu biraz acı veriyor. Tırnağı batanlar bilir parmağını bi yere çarpınca bir acı çekersinya işte normal yatarken bir anda sızlamaya başlıyor onun gibi sanki tırnak hala batıyor sende bir yere vurmuşsun parmağını gibi ama çokta kötü değil bir gün sonra o kadar şiddetli bir şey yok. Ayağa kalkınca ağrıyor biraz kan basıncı artıyor sanırım onun için ayakları dikince sorun yok :). Valla bu kadar basit olduğunu bilseydim daha önce giderdim yazın Antalyada :D bot giyiyordum rahat etsin diye şimdi yeniden normal ayakkabı giyebilcem :D 1 yıl aradan sonra.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun ne diyelim.. Öyle bir sorunum yok çok şükür :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Sağolun valla allah kolaylık versin tırnakları batana.
Ben genel cerrahide sırada beklerken bir kız gitmiş ilk bir geldi parmakları sarılı biri gitti geçmiş olsun tınaklarınımı çektirdin dedi bende çektirdim 3 ay önce dedi kızda buna yok çekemediler demezmi kökünden batıyormuş ters taraftan ameliyat olcakmışız dedi. Zaten sevmem tıbbı müdahaleleri birde bunu duyunca şoka girdim ben hala inanamıyorum nasıl gittim yattım o masaya diye o olaydan sonra :D yusuf yusuf diye bir tabir vardır işte o yusuf hiç yanımdan ayrılmadı. allah yardımcısı olsun çok zor bir işte kötü olanda uzayınca gene batmaya başlıcaklar onun içinde önlemini almam lazım. Bu arada adam günde en az 8 tane tırnak çekiyormuş son 1 aydır hemde antalya gibi nüfusu az olan bir şehirde yani ne kadar çok kişinin başına geliyor siz tahmin edin ayda en aaz 300 kişi gidiyormuş.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Geçmiş olsun,
Fotoğraflarını görebilirmiyiz?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ben 1.5 yıl çekmiştim o belayı yüreyemez duruma geldigimi biliyorum sırf ertelemekten 1.5 sürdü

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Öhh be! Yusuf sanki banada uğradı resmi görünce.. Geçmiş olsun kardeşim..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ben 1.5 yıl çekmiştim o belayı yüreyemez duruma geldigimi biliyorum sırf ertelemekten 1.5 sürdü

önlem almak lazımmış peep şunu gördüm ama ne kadar bir işe yarar bilmiyorum etkili olurmu olmazmı yani. http://www.tirnakbatmasi.org/ lastikli çengeli bir şey var ondan takmışlar acaba işe yararmı. Yok sa berbere gider gibi 3-4 senede bir gidip tınakmı çektircez :D bir daha zor olur.

Öhh be! Yusuf sanki banada uğradı resmi görünce.. Geçmiş olsun kardeşim..

Sağol Loi :) birde şunlara bak http://images.google.com.tr/images?...&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4

valla tırnaklardan konuştukça resimleri gördükçe :) ağrılarım arttı sanki.

geçmiş olsun özcan abi
sağol Forza FB :)

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende de var bu tırnak batmasından. 3 kere ameliyat oldum :/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5