İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplist, hitlist, dizin vs. sahipleri

patavatsız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar
Bizim bir alışveriş sitemiz var. Her webmaster gibi bende sitemizi çeşitli dizin sitelerine ekliyorum ama kodumuzu eklemediniz diye kabul edilmiyor..

Bir alışveriş sitesinde biçok dizin kodunun bulunmasının hem imaj hemde görsellik açısından hoş olmayacağı kanaatindeyim.

Kurumsal siteler kodsuz kabul edillmez mi? En azından zaman kaybetmiş olmayalım...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bence kurumsal siteyi ayrıcalıklı kılan hiçbirşey yok.Her toplis, hitlist,.. vs de premium üyelik var, bu ayrıcalıklı üyelik sizin gibi site sahipleri için düşünüldü!
Zaman kaybetme konusu ise bence, sizin tamemen bi ukalalık göstergeniz.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye edilsin ki ? Benımde bir toplistım var ve bana yarar sağlamayan siteyi eklemem kodunu eklememiş ben nıye ekleyeyımkı ? Ben önce kendimi düşünürüm , onlar benım pr min yükseltmesine katkıda bulunacakki bende bulunayım , bu işler karşılıklı olur bence :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba Arkadaşlar
Bizim bir alışveriş sitemiz var. Her webmaster gibi bende sitemizi çeşitli dizin sitelerine ekliyorum ama kodumuzu eklemediniz diye kabul edilmiyor..

Bir alışveriş sitesinde biçok dizin kodunun bulunmasının hem imaj hemde görsellik açısından hoş olmayacağı kanaatindeyim.

Kurumsal siteler kodsuz kabul edillmez mi? En azından zaman kaybetmiş olmayalım...

hoş olmadığını dusunuyorsan eklemezsin olur biter. kurumsal kimlikler genellikle google 'u tercih ediyor. adwords. tabii parasi olan kurumsal kimlikler. ortalikta 3 kurusu olmayan ama ben kurumsalim diyen bir cok insan var bunlarida goz ardi etmemek lazim.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Şöyle bir şey hatırlıyorum, "kişisel kullanım için ücretsiz, kurumsal kullanım için xxx$" diyen yazılım ve scriptler var.

Kurumsal olunca ben fiyatı 3'e katlıyorum, çünkü kurumsal bir site ticaret yapar.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nickinde bence böyle bir konu açabileceğini anlamıştım
patavatsız
ayrıcalığın nedir? diğer sitelerden bizde sanki çok hoş duruyor

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Klasik yöntem ...Google da site ekle şeklinde arama yap ...Kodumuzu ekleyin vs vs ticari siteler eklemesede olur diyen dizinler var...Bunun tanımını da açıklamıştı bi tanesi com.tr ler eklemese de olur demiş...Yoksa burdaki herkesin sitesi ticari :)

Kolay gelsin ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5