İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplist scripti yazana 9k sitede 1 ay popup aç1cam

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARkadaslar hitlere göre siralama yapan bir topliste ihtiyac1m var örnegin bedavax.com gibi hital.net gibi bu sekilde s1ralama yapan bir toplist bu toplisti yapabilecek olan varsa
9k sitemde popup reklam aç1cam

msn adresim: [email protected]

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ideal100.com vardı illallah ettim valla toplist en zor iş masraflıda
paranı yazık etme

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
max bu elmasgunes'in yazdığı harika100'ün scripti değil mi ?

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olur mu renkleri değiştirilmiş hali :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ideal100.com vardı illallah ettim valla toplist en zor iş masraflıda
paranı yazık etme

qtechnics in scriprti kuruluydu değil mi?bende o scripti kullanıyordum...zamanında yedekleri almadığım için kullanamıyorum o scripti sende yedekler varmı?

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet o script ama o scriptlerin hiç biri çalışmıyodu bu çalışır hali yani editledim
renge gelince evet Çok uyumsuz zaten kullanmayacağım için sadece çalışmasını sağladım
Tabiki siz ilirsiniz ya bu scriti alır adam edersiniz< yada Başka script arasınız :d

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet o script ama o scriptlerin hiç biri çalışmıyodu bu çalışır hali yani editledim
renge gelince evet Çok uyumsuz zaten kullanmayacağım için sadece çalışmasını sağladım
Tabiki siz ilirsiniz ya bu scriti alır adam edersiniz< yada Başka script arasınız :d

hehe bu scripti adam edene kadar 0 dan yazılsa daha iyi :)

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Toplist olayı baya kötü oluyor neden dersen. 2000 tane üyen var. Hepinde aynı anda 10 ziyaretci olsa.

2000 * 10 = 2000 kullanıcı eder. Daha fazla olacagida kesin bu kadar veriyi depolamak baya zor olur. Çok işlemci yer. Denediginde görürsün.

Anlatmak istedigim çok mysql kullanıldıgından dolayı işlemiciyi yorar. Gelen ziyaretci ise sayılıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5