İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu E-Posta Gönderim Yazılımı [hiçbir sunucuya ihtiyaç duymadan, ayar yapmadan e-po

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, bir süre bu (http://forum.iyinet.com/programlar-...im-yazilimi-kisa-bir-sureligine-ucretsiz.html, r10 üzerinde) başlık altında ücretsiz olarak yayınlanan Collective Mail Sender yazılımının ücretsiz kullanım için oluşturulan hesapların lisans süreleri dolmuştur.

Collective Mail Sender lisans ücretleri 39$ dan başlamaktadır.

Collective Mail Sender
Collective Mail Sender, kendi sunucunuz olmadan toplu e-posta göndermenizi sağlayan bir programdır, yani hiçbir SMTP,POP3,IMAP gibi servislere ihtiyacınız yoktur, tüm postalarınız MajorShare.com sunucusu üzerinden gönderilmektedir ve SPAM filtrelerine takılmamaktadır.

Tüm üyelerinize, haber listelerinize ve e-posta listelerinize zahmetsizce toplu e-posta gönderebilirsiniz.

E-Posta listelerinizi SQL'den veya TXT dosyalarından kolaylıkla alabilirsiniz.

Collective Mail Sender'in kullanımı ve arayüzü de oldukça sade ve basittir, bu tür yazılımlarla ilgili bilgi ve deneyimi olmayan kişilerin bile hiç zorlanmadan kolaylıkla toplu e-posta atabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Collective Mail Sender, Lisans süreli satılmaktadır, anında satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ödeme şekilleri:
EFT / Havale

iletişim için Ö.M ile yada profilimdeki MSN adresi ile ulaşabilirsiniz.

Web Site: Collective Mail Sender

Not: Windows XP ve Windows Vista üzerinde sorunsuz çalışmaktadır. Windows 7'de test edilmemiştir.

HTML içerikli e-postalar gönderilebiliyor mu?
Collective Mail Sender ile HTML içerikli e-postalarınızı gönderebilirsiniz.

Günlük e-posta gönderim limiti var mı?
Collective Mail Sender ile günlük e-posta gönderim limitiniz yoktur.

Kendi SMTP sunucumu kullanabilir miyim?
Hayır, Collective Mail Sender ile kendi SMTP sunucunuzu kullanamazsınız, Collective Mail Sender majorshare.com'un sunucuları üzerinden e-postalarınızı gönderir.

Gönderim hızı ile günde ne kadar e-posta gönderebilirim?
Collective Mail Sender'in gönderim hızı ile günde ortalama 15.000 e-posta gönderebilirsiniz.

E-Posta boyutu ne kadar olabilir?
Collective Mail Sender ile göndereceğiniz e-postaların boyutları en fazla 5kb. olabilir.

Yeni Sürüm Ayrıntıları
* Gönderilemeyen e-postalar ayrı listeye kayıt edilir ve gönderme işlemi sonunda gönderilemeyen e-postalar tekrar gönderim listesine eklenerek, birkez daha gönderilemeyen bu e-postalara gönderim yapılır.
* Gönderen e-posta adresini her hesap için ayrı ayrı düzenleyebilme.
* MajorShare.com'un farklı sunucularından birini seçebilme.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Kendi SMTP sunucumu kullanabilir miyim?
Hayır, Collective Mail Sender ile kendi SMTP sunucunuzu kullanamazsınız, Collective Mail Sender majorshare.com'un sunucuları üzerinden e-postalarınızı gönderir.

bu durumlarda benim hep aklımda bişi var. cevaplarsanız sevinirim...

bizim gönderdiğimiz mailler sizin sunucudan gidince kime ne gönderdik görüyorsunuz, normalde bu büyük bir risk değil mi? Yani siz isterseniz çalışan tüm mailleri ayıklar ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Sonuçta loglar herşeyi gösterecek size. Çünkü karşı tarafın sunucusu kullanıldıgında hukuki olarakta hak talep etme olaslığımız sıfıra düşüyor sanırım...
Yanlış anlamayın size münhasır konuşmuyorum, konuya hakim oldugunuzu düşündüğüm için sizi örnek verdim.

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu durumlarda benim hep aklımda bişi var. cevaplarsanız sevinirim...

bizim gönderdiğimiz mailler sizin sunucudan gidince kime ne gönderdik görüyorsunuz, normalde bu büyük bir risk değil mi? Yani siz isterseniz çalışan tüm mailleri ayıklar ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Sonuçta loglar herşeyi gösterecek size. Çünkü karşı tarafın sunucusu kullanıldıgında hukuki olarakta hak talep etme olaslığımız sıfıra düşüyor sanırım...
Yanlış anlamayın size münhasır konuşmuyorum, konuya hakim oldugunuzu düşündüğüm için sizi örnek verdim.

Belirttiğiniz konu genel bir önyargı, böyle bir risk her yazılımda olabilir, yani kendi sunucunuzu kullanabilseniz bile bu risk yine mevcuttur ve belirttiğiniz bu durum böyle bir amaç varsa oluşturulabilir.
Bu sistemde bizde kayıt altına alınan eposta adresleriniz sadece üye olurken belirttiğiniz eposta adresiniz ve gönderilen epostalarda gözükecek olan eposta adresinizdir.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
evet aslında niyet bu olunca sadece programı kullanarak bile alınabilir. işin doğrusu elimde yüksek önem taşıyan epostalar var. Bunlar banada ait değil zaten bir müşterime ait onun adına gönderim yapıyorum. Kişi sayısada 500 civarı falan. Bu tarz risklerden dolayı farklı şekillerle gönderim yapıyorum korkumdan :)
Demek haksızda sayılmam bu konuda...
Cevabınız için teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5