İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu Mail Gönderme (%99 Inboxa, Html, Eklentili)

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar Arkadaşlar

Yepyeni programla karşınızdayız

Program Toplu mail gönderiyor, %99.9 inboxa mailler gönderiliyor.

Bunları birazdan resimlere bakarak anlayabileceksiniz, Hatta ikna olmazsanız özel mesaj yoluyla bana email adreslerinizi atın, sizlere mailleri yollayayım.

Neden Sizin Programı Seçmeliyim?

Çünkü kaliteli, w4rez değil ve hiçbiryerde bulunmaz. Saydığımız özelliklerin hepsi bulunuyor. Mailler inbox'a gidiyor. Html ekleyebiliyorsunuz.

Programın Kısaca özellikleri Neler?

- Html ve .txt metin olarak yollayabilme
- Eklenti Sistemi mevcut, yani maile eklenti koyulabiliyor. Böylece kolayca download edebilir karşı taraf.
- Eğer isterseniz Aynı mesajdan 2 defa 3 defa yollayabilirsiniz. Böylece karşı taraf ısrarcılığınızı anlar.
- Mail listesi sayesinde tek tuş ile istediğiniz not defterini okutabilme. Böylece tek tek email adreslerini yazmak zorunda kalmayacaksınız.

Peki Bu Anlattıklarına Nasıl İnanayım?

Haklı olarak bu soruyu sormanız normal. Öncelikle Sizlere aşağıda resimler vereceğim onları inceleyiniz

gmailv.jpg

adszczg.jpg

adsz3im.jpg

adsz2pb.jpg

Evet Arkadaşlar. Resimlerle ikna olmuşsunuzdur umarım. Eğer hala olmadıysanız sıkı durun, Eğer yapamazsanız Teamviewer 7 Programı ile sizlerin pc'nize güvenli olarak girip programın herşeyini görsel anlatım ile anlatıyoruz. Eğer hala yapamıyorsanız veya Birşeyler ters gidiyorsa bunu bize kanıtlarsanız PARANIZI İADE EDİYORUZ...

7-24.gif

Garanti veriyoruz, kendimize güveniyoruz.

Ödemeyi Nasıl yaparım?

Paypal Yöntemi ile Ödemelerinizi $ üzerinden veya Misli.Com'da TL üzerinden yapabilirsiniz...

Programın Fiyatı -Paypal: 5 TL -Misli.Com: 5 TL

Bana Özel Mesaj yolu ile veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz...

Eğer Gmail üzerinden DOMAİNİNİZDEN Mail atmak istiyorsanız Onunda Anlatımını Göstereceğim...

Örneğin : Gönderen kısmında [email protected] yerine [email protected] yazacak.

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Fiyat güncellendi 5 Lira

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5