İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TOSHIBA G500 PORTEGE (2 GB HAFIZA KARTı KARTI HEDİYE )

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=371946&productid=telceptosg500

arkadaşlar bu PDA yı alacağım. sadece fikir olsun diye bu linki verdim size.

ne dersiniz değermi? ilk kez PDA alıyorum. fikrim yok.
yani normal MSN filan açılabiliyormu bu aletlerde? benim aklım ermiyor daha , el kadar alette msn ile nasıl sohbet edilir onu çözmüş değilim:)

outlook email vs varmış yazıyor açıklamasında. peki normal explorer da sörf yapabilecekmiyim?

kusura bakmayın bu " zeki mürende bizi görecekmi" olayına döndü ama cidden hiç bilgim yok:)

mesela işbankası sayfasına girip internetten işlem yapmak isterim. bu alet işimi görürmü?

EDİT : birde dikkatimi çekti" Toshiba Araç Kiti" bulamadım hiç bir yerde. araba için şarj olayı yok mu bunlarda? o da ilginç yani

ixus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu cihazdan biz de satıyoruz . tavsiye ederim windows portable işletim sistemi var üstünede. Aynı explorer vs kullanıyorsun aynı zmanda parmak izi okuyucusu var . biraz daha hesaplı bizde İzmir de isen yardımcı olurum.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben aldım 20 gündür kullanıyorum 10 tane full filmi hafızada tutabilirsin, windows smartphone destekli sayısız uygulama yükleyebilirsin. 3g desteği var, çift kamera, iyi çözünürlük v.s. özellikle film izlemek çok zevkli, kulaklığı takınca daha da güzel :) .Wireless var ve işe yarıyor. mpx.gen.tr de ayrıntılı açıklama ve sayısız uygulama film müzik bulabilirsin. Ama pda demek çok doğru değil. MSN, IE, OPERA ile geliyor, SKYPE yüklersen wireless varken bedava görüşebilirsin. Ie ve Opera da (opera daha iyi) internette normal gezinebilirsin ancak masaüstü kolaylığında değil, garantiden işlem yapabiliyorum, işbankasını bilmiyorum.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hımmm
Nokia N95 ( 8 gb ) daha iyi gibi görünüyor. özelliklerini karşılaştırdım da.
nokia n95 te internette sörf oluyormu peki? yani banka sitelerinde işlem vs. ve tabiki Msn kullanımı?

bu ikisi oluyorsa Nokia N95 8 gb tercih edeceğim.
internette sörf ve msn yoksa işime yaramaz:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5