İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TR-NETWORK ~ Türkiye'nin Network Ağı

TR-NETWORK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhaba,

TR-NETWORK Türkiye'nin Hosting Ağı hizmetleri olarak alanında uzman kadrosu ile kesintisiz ve güvenli olarak hizmetinizdeyiz. Her bütçeye uygun olarak yapılandırılmıştır.

Web Hosting, VPS, Kiralik Sunucu ( Dedicated ), VDS, Alan Adi Tescili gibi birçok hizmeti firma üzerinden temin edebilirsiniz.

Ayrıca her türlü (popüler) kontrol panellerinin lisansılarını ve sunucularınız için otomatik yedeklemede için kullanabileceğiniz alan hizmetlerini firmamızdan kiralayabilirsiniz.

Web sitemizin ulaşılabilirlik oranı %99.9'dur.Böylece problemlerinizi istediğiniz zaman, gece veya gündüz farketmeden, yardım masamız aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz.Üstelik 24 saat içinde problemi çözme garantisi veriyoruz!

Sunucularımız yurt içi Bursa - DGN Teknoloji'de barındırılmaktadır.

Yardım Ve Destek

[+]7/24 Ticket Destek Servisi
[+]Sms Uyarı Sistemi
[+]7/24 Telefon Destek Hizmeti
[+]Full Managed Destek !

[+]Web Adresi : TR-NETWORK Services :: Duyuru - Kampanyalar
[+]Müşteri Paneli : TR-NETWORK - Destek
[+]Adres : Halitpaşa caddesi Akbank Karşısı Ünver iş merkezi No : 11/8 - Mudanya / BURSA
[+]MSN Messenger & Mail : [email protected]
[+]Yetki Belgesi No: 1248

Saygılarımla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5